| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru burghiu | 10 mm |
| Lungime utila | 87 mm |
| Lungime totala | 133 mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-TIN |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metal |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Istoricul tau de navigare
Skil - BR1E3102AA - Acumulator, Li-Ion, 20 V, 2.5 Ah, indicator nivel incarcare
Raider - RD-GCS13 - Drujba cu motor pe benzina, 2.4 CP, 40 cm, 45 cm3
Raider - A-40 - Disc lamelar, profil drept, 125x22.2 mm, granulatie 40
Raider - RD-AG51 - Polizor unghiular cu fir, 750 W, 125 mm, valiza plastic, accesorii
Raider - 157825 - Carota HSS Bimetal, 35x40 mm, cu filet
Yato - YT-1704 - Cric auto hidraulic tip butelie, 483 mm, 10 T
Pachet Bosch - X-LOCK - Set fibrodiscuri, 125x22.2 mm, granulatie 80, 5 bucati
Pachet Bosch - PRECISION - Set panze fierastrau circular, lemn, 184x16x2.5 mm, 24 dinti, 2 bucati
Raider - RD-SB06 - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x- mm, 24 dinti
Bosch - PRO Stainless Steel and Metal - Set discuri taiere inox, 125x22.2x1.6 mm, 25 bucati
Bosch - PRO Metal - Set discuri taiere metal, 230x22.2x2.5 mm, 10 bucati
Einhell - GE-SP 18 Li PXC - Pompa pentru apa curata, fara acumulatori si incarcator, 18 V, - Ah, 0.8 bar, 4 m
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]