| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru burghiu | 6.5 mm |
| Lungime utila | 63 mm |
| Lungime totala | 101 mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-TIN |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metale |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewIstoricul tau de navigare
Bosch - 1600A016GP - Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 8 Ah, incarcare rapida, incarcare wireless
Bosch - PRO Wood HSS - Burghiu pentru cofraje, 10x87x600 mm
Bosch - PRO SDS plus-5X - Burghiu SDS-Plus, 5x150x210 mm, beton armat
Bosch - PRO SDS plus-5X - Burghiu SDS-Plus, 9x100x160 mm, beton armat
Bosch - EXPERT Tough Material - Carota multimaterial, prindere rapida, 32x60 mm
Bosch - PRO SDS plus-5X - Burghiu SDS-Plus, 18x150x200 mm, beton armat
Bosch - PRO SDS plus-5X - Burghiu SDS-Plus, 16x200x260 mm, beton armat
Bosch - PRO SDS plus-5X - Burghiu SDS-Plus, 24x400x450 mm, beton armat
Total - TDWS7501 - Slefuitor pentru pereti, 750 W, 180 mm, accesorii
Bosch - PRO SDS plus-5X - Burghiu SDS-Plus, 5x200x260 mm, beton armat
Bosch - PRO SDS plus-5X - Burghiu SDS-Plus, 7x50x110 mm, beton armat
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]