| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru burghiu | 5 mm |
| Lungime utila | 52 mm |
| Lungime totala | 86 mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-TIN |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metale |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - D-09721 - Burghiu metal HSS, 5x52x86 mm
Raider - 157717 - Burghiu metal HSS-CO, 5x52x86 mm
Raider - 150665 - Burghiu metal HSS-TIN, 4.8x52x86 mm
Raider - 157688 - Burghiu metal HSS-R, 5x52x86 mm
BOHRCRAFT - 1130 - Burghiu metal HSS-TIN, 5x52x86 mm
Yato - YT-44650 - Burghiu metal HSS-TIN, 5x52x86 mmCumparate frecvent impreuna:
Bosch - PRO SDS plus-5X - Burghiu SDS-Plus, 10x300x360 mm, beton armat
Bosch - PRO SDS plus-5X - Burghiu SDS-Plus, 8x250x310 mm, beton armat
BOHRCRAFT - 1120 - Burghiu metal HSS-G, 5x52x86 mm
Makita - D-09721 - Burghiu metal HSS, 5x52x86 mm
Yato - YT-44761 - Burghiu metal HSS, 5x52x106 mm
Yato - YT-40010 - Burghiu metal cu 2 varfuri, 3x9.5x46 mm, HSS
BOHRCRAFT - 1120 - Burghiu metal HSS-G, 4x43x75 mm
Yato - YT-67385 - Perne de montaj, 3 bucati, 135 kg
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]