UH023G este o foarfeca de gard viu XGT 40 V Max, cu lama de 20 cm.
Este usoara, bine echilibrata si usor de manevrat, ideala pentru lucrari de precizie.
Lama dubla cu dinti slefuiti pe trei laturi asigura o taiere rapida pentru crengi de pana la 8 mm, perfecta pentru arbusti fini precum buxus.
Are colector de frunze pentru evacuarea rapida a resturilor.
Avantaje:
Usoara si compacta.
Ideala pentru taieri de precizie.
Colector de resturi eficient.
Bateria Makita XGT 40 V se potriveste la peste 230 de unelte.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Lungime lama | 20 cm |
| Taiere-Pendulare | |
|---|---|
| Numar de curse in gol | 3600 cpm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 40 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 1.8 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review