
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 165 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 20 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | TCT |
| Grosime panza | 1.35 mm |
| Grosime de taiere | 1.85 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate medie |
| Domeniu de folosire | lemn |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x1.45 mm, 44 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x2 mm, 28 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x1.85 mm, 48 dinti
Makita - EFFICUT - Panza fierastrau circular, lemn, 190x20x1.85 mm, 25 dinti
Makita - E-11156 - Panza fierastrau circular, lemn, 190x20x1.85 mm, 45 dinti
Makita - E-11162 - Panza fierastrau circular, lemn, 190x20x1.85 mm, 60 dintiIstoricul tau de navigare
Bosch - PRO Wood - Set burghie lemn cu varf ascutit, 3-10 mm, tija cilindrica, 8 bucati
Bosch - 2608584136 - Carota HSS Bimetal, 127x44 mm, cu filet
Topmaster - 331001 - Cheie dinamometrica cu sistem de prindere 1/2 inch, 41-210 Nm, declansator
Yato - YT-0677 - Cleste pentru cleme de prindere banda ambalare, 690 mm
Bosch - 2608584118 - Carota HSS Bimetal, 54x44 mm, cu filet
Karcher - WV 2 PLUS N - Aspirator pentru geamuri cu 1 acumulator, Li-Ion, 3.6 V, - Ah, 280 mm, 0.1 l
Yato - YT-05615 - Set chei cu maner T si profil torx, T10-T50, 9 bucati
Raider - 163130 - Panza fierastrau circular, lemn, 200x16x- mm, 24 dinti
Festool - CLEANTEC CTL 26 E AC RENOFIX - Aspirator umed-uscat, 1200 W, 240 mbar, 26 l, priza scule electrice
Makita - D-26587 - Dalta lata, 19x210 mm, hexagon 17 mm
ProWeld - ARC500e - Invertor sudura MMA, 250 A, 1.6-5 mm, display digital, monofazat, valiza plastic
Unior - 765HB - Pila patrata, 250 mm, dantura bastarda
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]