
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Tip disc diamantat | segmentat |
| Diametru disc | 125 mm |
| Diametru de prindere | 22.2 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime de taiere disc diamantat | 2 mm |
| Inaltime segment diamantat | 10 mm |
| Tip de taiere | taiere uscata |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | beton armat, caramida, gresie |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Bosch - PRO Multi Material - Disc diamantat de taiere segmentat, 115x22.2x2 mm, taiere umeda si uscata
Bosch - PRO Multi Material - Disc diamantat de taiere segmentat, 125x22.2x2 mm, taiere umeda si uscata
Festool - ALL-D 125 PREMIUM - Disc diamantat de taiere segmentat, 125x22.2x2 mm, taiere uscataCumparate frecvent impreuna:
Makita - GA5093X01 - Polizor unghiular cu fir, 1900 W, 125 mm, protectie suprasarcina, turatie reglabila, maner antivibratii
Makita - 831279-0 - Geanta textila pentru scule, 700x350x300 mm
Makita - P-36893 - Set benzi slefuire 100x610 mm, granulatie 60, 5 bucati
Makita - 194385-5 - Set menghina de mana, 2 bucati
Makita - P-36887 - Set benzi slefuire 100x610 mm, granulatie 40, 5 bucati
Metabo - MFE 40 - Freza pentru caneluri beton, 1900 W, 125 mm, turatie constanta, pornire lina, protectie suprasarcina, protectie repornire, valiza pl
Bosch - Standard for Concrete - Disc diamantat de taiere segmentat, 125x22.2x1.6 mm, taiere uscata
Sthor - 23608 - Dalta concava, 25x400 mm, SDS-Max
Bosch - GWS 2200 - Polizor unghiular cu fir, 2200 W, 230 mm
Makita - D-52788 - Disc diamantat de taiere segmentat, 230x22.2x- mm, taiere umeda si uscataIstoricul tau de navigare
Unior - 161/2 - Cheie combinata, 10 mm, clichet reversibil, tija articulata
Einhell - TE-CL 18/2000 LiAC PXC - Lampa fara acumulatori, Li-Ion, 18 V, - Ah
Yato - YT-1179 - Cheie tubulara de impact, 36x90 mm, 1 inch
Raider - 157111 - Set burghie metal, HSS-R, 1-10 mm, tija cilindrica, 10 bucati
Bosch - EXPERT Diamond Metal Wheel - Disc diamantat de taiere segmentat, 230x22.2x- mm, taiere uscata
Klingspor - SMT 674 Supra CEVOLUTION - Disc lamelar, profil convex, 125x22.2 mm, granulatie 60
Festool - RS-Sort/5 - Set panze fierastrau sabie, mixt, - mm, - dinti/inch, dantura mixta, 5 bucati
Vorel - 53710 - Antrenor cu patrat cu parghie glisanta, 3/4 inch
Bosch - 2608585916 - Set burghie metal, HSS-G, 4 mm, tija cilindrica, 2 bucati
Yato - YT-60784 - Panza fierastrau circular, lemn, 305x30x3.2 mm, 60 dinti
Bosch - Eco for Wood - Panza fierastrau circular, lemn, 230x30x2.8 mm, 24 dinti
Yato - YT-4402 - Carota beton cu coroana vidia, 65x50 mm, gaurire uscata, SDS-Plus
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]