
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 190 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 15.88 mm |
| Numar dinti | 24 dinti |
| Forma dinte | MFORCE |
| Grosime panza | 1.2 mm |
| Grosime de taiere | 2 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate medie |
| Domeniu de folosire | lemn mediu |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewIstoricul tau de navigare
Pachet Bosch - GWX 18V-10 P X-LOCK + GBA - Polizor unghiular, 125 mm + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Pachet Einhell - TE-CS 18/190 Li BL SE PXC + Twinpack - Fierastrau circular, 190x20 mm + Set 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Pachet Bosch - GCG 18V-600 + GBA - Pistol pentru etansare, 3500 N + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Pachet Bosch - GHO 12V-20 + 1600A019R8 - Rindea, 56 mm + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 12 V, 2 Ah
Pachet Einhell - TE-DW 18/225 Li BL PXC - Slefuitor pentru pereti, motor fara perii + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 2.5 Ah
Pachet Bosch - GNH 18V-64-2 + GBA - Pistol de batut cuie, cuie pentru lemn + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
HiKOKI - 752419 - Panza fierastrau circular, aluminiu, 165x30/20x2.8 mm, 42 dinti
Pachet Bosch - GLI 18V-800 + 1600A00B8J - Lampa + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Pachet Bosch - GAS 18V-1 + GBA + GAL 1880 CV - Aspirator, 60 mbar + Set acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Pachet Bosch - GKS 18V-57-2 GX + ProCORE - Fierastrau circular, 165x20 mm, accesorii + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Pachet Einhell - TP-RO 18 Set Li BL + TC-MG 18 Li PXC - Masina de frezat fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 6, 8 mm + Multicutter, accesorii
Pachet Bosch - GSS 18V-10 + 1600A01B9Y - Slefuitor cu vibratii, 101x113 mm + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]