
Forma dinte ATB: dinte alternativ
Varfurile dintilor sunt tesite alternativ spre dreapta si spre stanga.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 160 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 20/16 mm |
| Numar dinti | 20 dinti |
| Forma dinte | ATB |
| Grosime panza | 1.5 mm |
| Grosime de taiere | 2.4 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate medie |
| Domeniu de folosire | lemn grosier |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Bosch - PRO Wood - Panza fierastrau circular, lemn, 140x20/12.7x2.4 mm, 20 dinti
Bosch - PRO Wood - Panza fierastrau circular, lemn, 150x20/16x2.4 mm, 12 dinti
Bosch - PRO Wood - Panza fierastrau circular, lemn, 160x16x2.2 mm, 12 dinti
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 190x20x2.2 mm, 24 dinti
Makita - MAKFORCE - Panza fierastrau circular, lemn, 165x30x2.4 mm, 24 dinti
Makita - MAKFORCE - Panza fierastrau circular, lemn, 235x30x2.3 mm, 20 dintiIstoricul tau de navigare
Unior - 760HS - Pila dreptunghiulara, 300 mm, dantura fina
Evotools - EPTO - Masina de insurubat cu impact fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, patrat 1/2 inch, 350 Nm, -
Bosch - Pro Pruner - Foarfeca de gradina pentru crengi fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 12 V, - Ah, 25 mm, motor fara perii
Bosch - GSA 18V-32 - Fierastrau sabie fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 32 mm
Skil - 6220 AA - Masina de gaurit fara percutie, 240 W, mandrina rapida, 10 mm, 1 treapta viteza
Bosch - GWS 9-125 S - Polizor unghiular cu fir, 900 W, 125 mm, turatie reglabila
Stayer - VENTO 2400 C - Suflanta de gradina, 2400 W, 780 m3/h, functie de aspirare, turatie reglabila
Bosch - 2607017692 - Set capete de insurubare, mixte, 45 bucati
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]