
Forma dinte ATB: dinte alternativ
Varfurile dintilor sunt tesite alternativ spre dreapta si spre stanga.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 260 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 80 dinti |
| Forma dinte | ATB |
| Grosime panza | 1.8 mm |
| Grosime de taiere | 2.3 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate medie |
| Domeniu de folosire | lemn fin |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 260x30x2.3 mm, 100 dinti
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 305x30x2.3 mm, 80 dinti
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 260x30x2.3 mm, 32 dinti
Makita - MAKBLADE PLUS - Panza fierastrau circular, lemn, 260x30x2.3 mm, 70 dinti
Makita - MAKBLADE PLUS - Panza fierastrau circular, lemn, 260x30x2.3 mm, 80 dinti
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 260x30x2.3 mm, 80 dintiIstoricul tau de navigare
Vorel - 71981 - Set cuie, fara cap, - grade, 30 mm, YT-09203, 5000 bucati
Bosch - GWS 180-LI - Polizor unghiular cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, 125 mm, valiza plastic
Bosch - 1609200377 - Set cuie, cap inecat, - grade, 19 mm, PTK 19 E, 1000 bucati
Bosch - GAS 18V-1 - Aspirator auto/de mana fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 60 mbar
Karcher - K 5 Power Control - Masina de spalat cu presiune, 2100 W, 145 bar, 8.3 l/min, monofazata
Bosch - GAS 12V - Aspirator auto/de mana fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 12 V, - Ah, 45 mbar
Bosch - PRO Torx Impact - Set capete de insurubare, profil TX15, TX20, TX25, TX30, TX40, 8 bucati
Yato - YT-1992 - Cleste pentru inele siguranta cu varf drept, 325 mm, inele exterioare
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]