
Forma dinte ATB: dinte alternativ
Varfurile dintilor sunt tesite alternativ spre dreapta si spre stanga.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 255 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | ATB |
| Grosime panza | 1.8 mm |
| Grosime de taiere | 2.3 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate medie |
| Domeniu de folosire | lemn mediu |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, lemn, 270x30x2.6 mm, 60 dinti
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 250x30x2.3 mm, 60 dinti
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 255x30x2.3 mm, 60 dinti
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 305x30x2.3 mm, 60 dintiCumparate frecvent impreuna:
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 260x30x2.3 mm, 100 dinti
Makita - MAKBLADE - Panza fierastrau circular, lemn, 255x30x2.1 mm, 48 dinti
Makita - MLS100N - Fierastrau circular stationar, 1500 W, 255x30 mm
Makita - E-06971 - Panza fierastrau circular, lemn, 216x30x2 mm, 45 dintiIstoricul tau de navigare
Einhell - 3405451 - Cutit pentru masina de tuns iarba, 430 mm, GE-CM 43 Li M, GE-CM 36/43 Li M
Bosch - 2607017561 - Set capete de insurubare si chei tubulare, mixte, 43 bucati
Makita - MAKFORCE - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20/16x2.4 mm, 20 dinti
Bosch - PRO F355 - Set foi abrazive rotunde, 125 mm, granulatie 120, fara gauri, 10 bucati
DeWalt - S1025BF - Set panze fierastrau sabie, bimetal, 203 mm, 14 dinti/inch, dantura standard, 5 bucati
Pachet Bosch - GKS 18V-51 + 0615990L1R - Fierastrau circular, 140x20 mm + Set 3 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, valiza speciala
Bosch - GDX 180-LI - Masina de insurubat cu impact cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 3 Ah, 180 Nm, M6-M16, led iluminare, valiza plastic
Bosch - GCM 18V-216 BITURBO - Fierastrau circular stationar fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 216x30 mm
Pachet Bosch - GSB 18V-110 C + GBA + GAL 18V-40 - Masina de gaurit si insurubat cu percutie, 110 Nm, valiza speciala + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]