
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 255 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 32 dinti |
| Forma dinte | ATAF |
| Grosime panza | 1.8 mm |
| Grosime de taiere | 2.3 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate medie |
| Domeniu de folosire | lemn grosier |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewIstoricul tau de navigare
Unior - 764HS - Pila triunghiulara, 250 mm, dantura fina
Karcher - WV 5 PLUS NSC KIT - Aspirator pentru geamuri cu 1 acumulator, Li-Ion, 3.7 V, 0.6 Ah, 280 mm, 0.1 l
Unior - 761HS - Pila semirotunda, 100 mm, dantura fina
Bosch - GWS 9-125 S - Polizor unghiular cu fir, 900 W, 125 mm, turatie reglabila, valiza plastic
Karcher - K 7 Compact - Masina de spalat cu presiune, 3000 W, 180 bar, 10 l/min, monofazata
Festool - CXS 18-Basic-3,0 - Masina de gaurit si insurubat cu 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 3 Ah, 40 Nm, valiza speciala
Raider - 511417 - Set cuie, fara cap, - grade, 20 mm, RDP-SST20, 1000 bucati
Festool - RTSC 400 Li 3.0 I-Plus - Slefuitor cu vibratii hibrid, 150 W, 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 3 Ah, valiza speciala
Total - TG1061356 - Masina de gaurit cu percutie, 680 W, mandrina cu cheie, 13 mm
Unior - 764HS - Pila triunghiulara, 150 mm, dantura fina
Bosch - GWX 10-125 X-LOCK - Polizor unghiular cu fir, 1000 W, 125 mm
Yato - YT-1992 - Cleste pentru inele siguranta cu varf drept, 325 mm, inele exterioare
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]