
Forma dinte ATB: dinte alternativ
Varfurile dintilor sunt tesite alternativ spre dreapta si spre stanga.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 216 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 100 dinti |
| Forma dinte | ATB |
| Grosime panza | 1.8 mm |
| Grosime de taiere | 2.8 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate medie |
| Domeniu de folosire | lemn extra fin |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewIstoricul tau de navigare
Yato - YT-1155 - Set chei tubulare impact, 22-41 mm, 3/4 inch, 8 bucati
Bosch - GWX 19-125 S X-LOCK - Polizor unghiular cu fir, 1900 W, 125 mm, turatie constanta, protectie suprasarcina, turatie reglabila, maner antivibratii, pornire lina, accesorii
Unior - 760H1/2S - Pila dreptunghiulara, 250 mm, dantura semifina
Bosch - PRO Metal HSS-G - Set burghie metal, HSS-G, 1-10 mm, tija cilindrica, 19 bucati
Raider - RD-GBV05 - Suflanta de gradina pe benzina, 2 T, 1 CP, 720 m3/h, functie aspirare
Bosch - PRO Wood cordless - Panza fierastrau circular, lemn, 216x30x1.7 mm, 48 dinti
Karcher - K 4 COMPACT UM CAR - Masina de spalat cu presiune, 1800 W, 130 bar, 7 l/min, monofazata
Skil - 3420 CA - Fierastrau pendular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, accesorii
Skil - 3930 CA - Polizor unghiular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 125 mm
Skil - 0761 AA - Masina de spalat cu presiune, 1400 W, 105 bar, 6.2 l/min, monofazata
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]