Makita LH001GZ este un fierastrau compact 2-in-1, care poate fi folosit atat ca fierastrau de masa, cat si pentru taieri transversale si in unghi.
Functioneaza pe platforma XGT 40V Max si este echipat cu motor fara perii, turatie constanta si pornire lenta pentru taieri precise si line.
Dispune de panza Efficut de 260 mm pentru taieri rapide si curate, cu capacitate maxima de 69 x 130 mm la 0°.
Sistemul cu linie de umbra ofera ghidare precisa a taierii, iar frana electronica opreste rapid lama pentru siguranta sporita.
Este compatibil cu sistemul AWS pentru conectare wireless la aspirator.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Dimensiuni panza | 255x30 mm |
| Demonstratie video | NU |
| Taiere | |
|---|---|
| Latime de taiere 90 grade | 130 mm |
| Latime de taiere 45 grade | 130 mm |
| Adancime de taiere 90 grade | 69 mm |
| Adancime de taiere 45 grade | 35 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Turatie la mers in gol | 4300 rpm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tensiune acumulatori | 40 V |
| Numar acumulatori | 0 |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Pornire lina | DA |
| Ghidaj laser | NU |
| Led de iluminare | DA |
| Functie de glisare | NU |
| Frana de motor | NU |
| Motor fara perii | DA |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 14.1 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 103 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Dimensiuni (Lxlxh): 545x476x585 mm Protectie repornire Frana electrica Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review