Masina de insurubat compacta, usor de utilizat.
Pozitia optima a acumulatorului muta centrul de greutate mai aproape de linia mediana a manerului, reducand astfel oboseala bratului si oferind un control mai bun in timpul utilizarii.
Instalarea usoara a bitului permite schimbarea rapida, fara a fi necesara tragerea inelului exterior de fixare.
Lumina de lucru cu LED, prevazuta cu functie remanenta, ajuta la iluminarea eficienta a zonei de lucru.
Viteza variabila prin intrerupator permite controlul optim al functionarii.
Manerul ergonomic, cauciucat asigura o priza confortabila si un control mai bun, reducand oboseala si disconfortul mainii.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Dimensiuni suruburi standard | M5-M16 |
| Dimensiuni suruburi de inalta rezistenta | M5-M14 |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Turatie la mers in gol | 3400 rpm |
| Valoare vibratii emise | 10.9 m/s2 |
| Moment de torsiune | 170 Nm |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Sistem de prindere | hexagon 1/4 inch |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Numar acumulatori | 2 acumulatori |
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Capacitate acumulatori | 3 Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | speciala |
| Led de iluminare | DA |
| Motor fara perii | DA |
| Clema de prindere centura | DA |
| Indicator nivel incarcare | NU |
| Turatie reglabila | DA |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | 2 acumulatori Li-Ion, 18 V si 3 Ah Incarcator rapid Valiza de transport Makpac Clema de prindere centura |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 1.3 kg |
| Lungime | 125 mm |
| Inaltime | 251 mm |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 105 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Timp de incarcare: 90 min |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review