3 in 1 (tundere / colectare iarba / mulcire).
Diferite inaltimi de taiere pentru ajustarea gazonului.
Maner reglabil pe 3 niveluri pentru o ajustare optima a inaltimii.
Maner ergonomic cu soft grip pentru un confort sporit.
Frana electrica pentru productivitate maxima si siguranta crescuta a utilizatorului.
Lama cu 2 dinti pentru taiere si mulcire.
Control al vitezei constante mentine viteza constanta in sarcina.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Volum colector iarba | 60 l |
| Sistem de taiere | lama cu 2 dinti |
| Demonstratie video | NU |
| Inaltime de taiere | 20-75 mm |
| Latime de taiere | 46 cm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Trepte reglare inaltime | 10 trepte |
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 |
| Dotari | |
|---|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 21.8 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 84 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Masina functioneaza cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V! Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review