| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru trepte | 4-12 mm |
| Diametru treapta inferioara | 4 mm |
| Diametru treapta superioara | 12 mm |
| Lungime totala | - mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Numar trepte | - trepte |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Constructie burghiu | HSS-CO |
| Domeniu de folosire | metal |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - P-69892 - Burghiu in trepte, 4-12 mm, - trepte, HSS-G
Makita - P-69901 - Burghiu in trepte, 4-20 mm, - trepte, HSS-G
Makita - P-69917 - Burghiu in trepte, 4-30 mm, - trepte, HSS-G
Makita - D-09656 - Burghiu metal HSS, 1.5x18x40 mm
Makita - D-09662 - Burghiu metal HSS, 2x24x49 mm
Makita - D-09678 - Burghiu metal HSS, 2.5x30x57 mmCumparate frecvent impreuna:
Bosch - 2609255072 - Burghiu metal HSS-CO, 5x52x86 mm
Bosch - 2609255077 - Burghiu metal HSS-CO, 7x69x109 mm
Bosch - 2609255074 - Burghiu metal HSS-CO, 6x57x93 mm
Bosch - L-BOXX 136 - Valiza speciala L-Boxx, 442x357x151 mm, gama mixta de scule
Bosch - 2609256314 - Disc taiere metal, 115x22.2x1.6 mm, 1 buc
Bosch - EXPERT EXBA18V-40 - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, indicator nivel incarcare
Bosch - EXPERT Power Change Plus - Burghiu de centrare carota, 7.15 mm, tija hexagonala, carote HSS-Bimetal si multimaterial
Bosch - GWS 12-125 S - Polizor unghiular cu fir, 1200 W, 125 mm, turatie constanta, protectie suprasarcina, turatie reglabila, maner antivibratii, por
Raider - 150680 - Burghiu in trepte, 6-30 mm, - trepte, HSS-TIN
Bosch - 2608577052 - Burghiu metal HSS Impact Control, 4x43x83 mm
Bosch - 2608577058 - Burghiu metal HSS Impact Control, 6x57x98 mm
Bosch - PRO SDS plus-5X - Burghiu SDS-Plus, 6x50x110 mm, beton armatIstoricul tau de navigare
Makita - 958040611 - Lama drujba, 400 mm, UC4020A, UC4041A
Raider - RD-DG02 - Pistol de suflat aer comprimat, cupla cu filet 1/4 inch, - bar, - mm
Yato - YT-06015 - Trusa blocare distributie auto, 34 piese
Bosch - PRO Torx Impact - Set capete de insurubare, profil T25, 25 bucati
Bosch - EXPERT Self Cut Speed - Burghiu plat, 38x406 mm, tija hexagonala
Raider - Cross Head - Burghiu SDS-Plus, 6.5x200x260 mm, beton armat
Makita - GB801 - Polizor de banc cu fir, 550 W, 205 mm
Bosch - PRO Wood HSS - Burghiu pentru cofraje, 12x100x600 mm
Stanley - PowerWinder - Ruleta, banda din fibra de sticla, 100 m
Bosch - PRO SDS max-4C - Dalta lata, 25x280 mm, SDS-Max
Yato - YT-84944 - Lant drujba, 500 mm, YT-84937
Media Line - ML-M73 - Mai compactor, 330x290 mm, Loncin, 168F-2H, 6.5 CP, 12 kN
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]