
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 260 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 100 dinti |
| Forma dinte | TCG |
| Grosime panza | 1.8 mm |
| Grosime de taiere | 2.6 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | multimaterial |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 5870 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewIstoricul tau de navigare
Unior - 764HS - Pila triunghiulara, 100 mm, dantura fina
Yato - YT-82173 - Fierastrau circular stationar, 1800 W, 255x30 mm
Bosch - Progressor for Wood and Metal - Carota HSS Bimetal, 19x- mm, prindere rapida
Unior - 764H1/2S - Pila triunghiulara, 250 mm, dantura semifina
Makita - D-65626 - Panza fierastrau circular, multimaterial, 216x30x2.4 mm, 80 dinti
Skil - 7471 DA - Slefuitor cu excentric, 300 W, 125 mm, turatie reglabila, geanta textila, accesorii
Media line - AT 4314B - Pulverizator cu motor pe benzina, 2 timpi, 1.7 CP, - mbar, 14 l, - l/min
Einhell - GE-LC 18/25 Li PXC - Drujba fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 25 cm, 4.5 m/s
Unior - 768H1/2S - Raspila semirotunda, 250 mm, dantura semifina
Vorel - 57350 - Cheie dinamometrica cu sistem de prindere 1/2 inch, 28-210 Nm, declansator
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]