
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 190 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | TCG |
| Grosime panza | 1.4 mm |
| Grosime de taiere | 2.2 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | multimaterial |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 8040 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewCumparate frecvent impreuna:
Bosch - EXPERT Laminated Panel - Panza fierastrau circular, panouri laminate, 190x30x2.6 mm, 60 dinti
Bosch - EXPERT Wood cordless - Panza fierastrau circular, lemn, 190x30x1.5 mm, 60 dinti
Bosch - EXPERT Sandwich Panel - Panza fierastrau circular, panouri sandwich, 190x30x2 mm, 36 dinti
Bosch - 2608597617 - Burghiu freza, 45x90 mm, tija cilindrica
BOHRCRAFT - 3250 - Burghiu freza, 40x90 mm, tija cilindrica
Bosch - PRO Stainless Steel and Metal - Disc taiere inox si metal, 125x22.2x1 mm, 1 buc
Evotools - 680373 - Plasa anti-pasari, 5x4 m, 18x18 mm
HiKOKI - 782302 - Disc taiere inox, 125x22.2x1 mm, 1 buc
Makita - 421342-3 - Capac antipraf pentru burghie, 6-14 mm
Bosch - 2608577348 - Set burghie metal, HSS-PointTeq, 1-10 mm, tija cilindrica, 10 bucati
Bosch - 2609255316 - Accesoriu pentru punerea diblurilor, 8 mm, 4 bucati
Vorel - 15110 - Subler mecanic, 150 mmIstoricul tau de navigare
Makita - DHR202Z - Rotopercutor SDS-Plus fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 2 J
Rapid - No. 8 - Set cuie, cap inecat, - grade, 40 mm, PB131, PBS151, 5000 bucati
Stayer - SAB 1301 E - Polizor unghiular cu fir, 1200 W, 125 mm, turatie reglabila, pornire lina
Bosch - PRO Construct Wood - Panza fierastrau circular, lemn cu cuie, 315x30x3.2 mm, 20 dinti
Skil - 1590 DA - Rindea electrica, 710 W, 82 mm, cutite reversibile, geanta textila, accesorii
Unior - 765H1/2S - Pila patrata, 200 mm, dantura semifina
Unior - 761H1/2S - Pila semirotunda, 300 mm, dantura semifina
Makita - E-00016 - Set capete de insurubare, mixt, 31 bucati
Makita - D-65626 - Panza fierastrau circular, multimaterial, 216x30x2.4 mm, 80 dinti
Skil - 7471 DA - Slefuitor cu excentric, 300 W, 125 mm, turatie reglabila, geanta textila, accesorii
Media line - AT 4314B - Pulverizator cu motor pe benzina, 2 timpi, 1.7 CP, - mbar, 14 l, - l/min
Einhell - GE-LC 18/25 Li PXC - Drujba fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 25 cm, 4.5 m/s
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]