
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 165 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 20 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | TCG |
| Grosime panza | 1.4 mm |
| Grosime de taiere | 2.2 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | multimaterial |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 9540 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewCumparate frecvent impreuna:
Bosch - GKS 185-LI - Fierastrau circular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 165x20 mm
Bosch - GST 185-LI - Fierastrau pendular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah
Bosch - GAL 18V-40 - Incarcator acumulatori Li-Ion, 14.4-18 V, incarcare rapida
Bosch - T 127 D - Set panze fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 100 mm, aluminiu, taiere dreapta, fina, 3 bucati
Makita - HS6601 - Fierastrau circular, 1010 W, 165x20 mm
Makita - 197462-2 - Adaptor sina de ghidare, HS6601
Bosch - GAS 18V-1 - Aspirator auto/de mana fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 60 mbar
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, aluminiu, 260x30x2.4 mm, 100 dinti
Makita - 194385-5 - Set menghina de mana, 2 bucati
Bosch - GBA 18 V - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, indicator nivel incarcare
Makita - B-48860 - Panza cu carburi metalice, 118x20x18 mm, 6 dinti
Makita - 194367-7 - Sina de ghidare, 3000 mm, SP6000, CA5000Istoricul tau de navigare
Bosch - Progressor for Wood and Metal - Carota HSS Bimetal, 48x- mm, prindere rapida
Bosch - Progressor for Wood and Metal - Carota HSS Bimetal, 64x- mm, prindere rapida
Bosch - Progressor for Wood and Metal - Carota HSS Bimetal, 40x- mm, prindere rapida
Bosch - PRO Ceramic dry - Carota diamantata polizor unghiular, 30x35 mm
Bosch - Progressor for Wood and Metal - Carota HSS Bimetal, 70x- mm, prindere rapida
Bosch - PRO SDS plus-5C - Dalta pentru placi ceramice, 40x260 mm, SDS-Plus, autoascutire
Yato - YT-82174 - Fierastrau circular stationar, 1800 W, 255x24.4 mm
Yato - YT-3291 - Burghiu elicoidal, 32x310x400 mm, tija hexagonala
Unior - 764HS - Pila triunghiulara, 100 mm, dantura fina
Yato - YT-82173 - Fierastrau circular stationar, 1800 W, 255x30 mm
Bosch - Progressor for Wood and Metal - Carota HSS Bimetal, 19x- mm, prindere rapida
Unior - 764H1/2S - Pila triunghiulara, 250 mm, dantura semifina
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]