
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 165 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 20 mm |
| Numar dinti | 44 dinti |
| Forma dinte | - |
| Grosime panza | 1 mm |
| Grosime de taiere | 1.45 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | MDF |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Bosch - Expert for Wood - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x1.5 mm, 48 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x1.45 mm, 44 dinti
Yato - YT-60627 - Panza fierastrau circular, panouri laminate, 185x20x1.5 mm, 60 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, panouri laminate, 136x20x1.4 mm, 48 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x1.45 mm, 56 dinti
Makita - SPECIALIZED - Panza fierastrau circular, lemn, 165x20x1.5 mm, 40 dintiIstoricul tau de navigare
Yato - YT-85350 - Pompa submersibila de drenaj, apa murdara, 750 W, 5 m, 266 l/min, carcasa fonta, flotor, tocator corpuri solide, monofazata
Bosch - PRO Stainless Steel HSS-Co - Set burghie metal, HSS-CO, 4 mm, tija cilindrica, 10 bucati
Bosch - 2609390034 - Adaptor carota HSS Bimetal, 32-210 mm, tija hexagonala, burghiu centrare inclus
Skil - 6220 AA - Masina de gaurit fara percutie, 240 W, mandrina rapida, 10 mm, 1 treapta viteza
Bosch - GWS 9-125 S - Polizor unghiular cu fir, 900 W, 125 mm, turatie reglabila
Stayer - VENTO 2400 C - Suflanta de gradina, 2400 W, 780 m3/h, functie de aspirare, turatie reglabila
Bosch - 2607017692 - Set capete de insurubare, mixte, 45 bucati
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]