| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru | 8 mm |
| Lungime utila | 550 mm |
| Lungime totala | 600 mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | cofraje, scanduri, grinzi, gips-carton, materiale de constructie usoare, izolatii |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewIstoricul tau de navigare
Vorel - 27200 - Fierastrau bomfaier, 300 mm, maner plastic
Pachet Bosch - GBH 185-LI + GBA - Rotopercutor SDS-Plus, 1.9 J + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Pachet Bosch - GBH 18V-18 + GBA - Rotopercutor SDS-Plus, 1.5 J + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Pachet Bosch - GAS 18V-1 + ProCORE - Aspirator, 60 mbar + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Flo - 89225 - Mufa innadire furtun, 1/2 inch, plastic, opritor apa
Pachet Einhell - TP-HD 18/26 D Li BL PXC + Twinpack - Rotopercutor SDS-Plus, 2.6 J, valiza speciala + Set 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Pachet Bosch - GRD 18V-127 + ProCORE - Masina de gaurit unghiulara + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Pachet Bosch - GBH 18V-22 X ONECHUCK + GBA - Rotopercutor SDS-Plus, valiza speciala + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Pachet Einhell - TC-VC 18/20 Li S PXC + Starter Kit - Aspirator, 80 mbar + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Pachet Bosch - GEX 12V-125 + 1600A00X79 - Slefuitor cu excentric, 125 mm + Acumulator, Li-Ion, 12 V, 3 Ah
Pachet Einhell - TE-AD 18 Li PXC + Twinpack CB - Masina de gaurit unghiulara + Set 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 2.5 Ah
Pachet Einhell - TE-VC 18 Li PXC + Twinpack + 4514095 - Aspirator, 42 mbar + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]