Pulverizatorul cu acumulator este un dispozitiv conceput pentru pulverizarea substantelor de protectie si ingrijire a culturilor.
Poate fi folosit in: culturi agricole, in sere, in gradini, in livezi, in podgorii.
Poate fi folosit si pentru combaterea daunatorilor din magazii, dezinfectare, dezinsectie, pulverizare de detergenti pentru curatare.
Materialele de inalta calitate care sunt rezistente la acizi si la coroziune fac dispozitivul etans si sigur.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Volum rezervor solutie | 16 l |
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Debit maxim | 3.1 l/min |
| Presiune maxima | 4 bar |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Capacitate acumulatori | 8 Ah |
| Tensiune acumulatori | 12 V |
| Numar acumulatori | 1 |
| Dotari | |
|---|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | 1 acumulator, Li-Ion, 12 V, 8 Ah Incarcator |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 4.1 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Informatii suplimentare | Material: PE - polietilena Lance: otel inoxidabil, telescopica, 3 varfuri diferite din plastic Pompa: capacitate automata presurizata 3.1 l/min Presiune: 1.5-4 bar Acumulator: 8 Ah, 12V, detasabil, 2.2 kg Incarcator: 1A |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review