Drujba electrica FLO va fi utila atunci cand taiati lemn sau ramurile copacilor.
Este un dispozitiv mic, intuitiv de utilizat si care necesita putin efort.
Motorul de 1600 W, combinat cu o lama pentru lant de 14 inch, o face perfecta atat pentru acasa, cat si pentru gradina.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Volum rezervor ulei | - l |
| Demonstratie video | NU |
| Lungime lama | 35.5 cm |
| Viteza lant | 13 m/s |
| Putere | |
|---|---|
| Putere nominala | 1600 W |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | 8.3 m/s2 |
| Dotari | |
|---|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
| Schimbare lama si lant fara chei | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 4.14 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 103.2 dB |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review