: Marti 5 Mai - Miercuri 6 MaiMembru al familiei Power X-Change, necesita 1 x baterie de 18 V.
Motor fara perii - mai multa putere si timp de functionare mai lung.
Design compact si puternic.
Cuplu ridicat pentru desfacerea usoara a piulitelor rotilor.
3 trepte pentru reglarea optima a cuplului si turatiei.
Functie Auto-stop pentru schimbarea usoara a anvelopelor.
Prindere externa patrata de 1/2 inch, robusta.
Lumina LED pentru iluminarea zonei de lucru.
Oprire rapida pentru schimbarea usoara si rapida a accesoriilor.
Clema pentru curea pentru acces rapid intre utilizari.
Include adaptor pentru biti pentru insurubare.
Include set de tubulare pentru schimbarea rotilor masinii.
Recomandare: pentru rezultate optime, utilizati o baterie de minimum 2.5 Ah.
Bateria si incarcatorul nu sunt incluse (disponibile separat).
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Sistem de prindere | patrat 1/2 inch |
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Dimensiuni suruburi standard | - |
| Dimensiuni suruburi de inalta rezistenta | - |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Turatie la mers in gol | 2400 rpm |
| Frecventa batailor | 3300 bpm |
| Valoare vibratii emise | 1.52 m/s2 |
| Moment de torsiune | 350 Nm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 acumulatori |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Dotari | |
|---|---|
| Led de iluminare | DA |
| Motor fara perii | DA |
| Cuplu reglabil | DA |
| Indicator nivel incarcare | NU |
| Valiza de transport | NU |
| Turatie reglabila | DA |
| Accesorii suplimentare | DA |
| Set de livrare | Adaptor pentru biti 3 chei tubulare |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 1.02 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 90 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 24 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review