: Miercuri 27 Mai - Joi 28 MaiPerfect pentru o slefuire precisa a colturilor, muchiilor si suprafetelor mici: Einhell TE-OS 18/150-2 Li face parte din familia Power X-Change si este compatibil cu toate bateriile si incarcatoarele de sistem.
Datorita manerului moale, slefuitorul multifuncțional compact si practic sta sigur in mana si permite o lucru precis.
Placa de slefuit este impartita in doua parti si are un varf rotativ.
Rotiti varful prin simpla slabire a suruburilor cu cap Phillips - acest lucru prelungeste durata de viata a placii de slefuit, deoarece uzura deosebit de mare a varfului poate fi distribuita mai uniform.
Placa de slefuit masoara 150 mm x 150 mm x 100 mm.
Orbita este de 2 mm si asigura o indepartare eficienta a materialului si un control fin.
Sistemul activ de extractie a prafului cu colector de praf integrat si filtru plisat asigura o lucru curat.
In plus, un aspirator Einhell pentru umed/uscat poate fi conectat prin conexiunea de aspirare pentru a indeparta direct praful din slefuire.
Pachetul de livrare include sase hartii abrazive pentru lemn, cate doua cu granulatia P80, P120, P240.
Bateriile si incarcatoarele nu sunt incluse.
Acestea sunt disponibile separat, de exemplu ca un kit de pornire convenabil.
Membru al familiei Power X-Change, necesita 1 baterie de 18 V.
Placa de slefuit delta compacta si practica.
Ideala pentru slefuirea colturilor, marginilor si suprafetelor de dimensiuni medii.
Placa de slefuit din doua piese cu varf rotativ.
Maner ergonomic cu prindere moale.
Racordul de aspirare poate fi utilizat si cu aspiratorul umed/uscat Einhell.
Include colector de praf cu filtru plisat.
Include 6 x hartie abraziva (2 x P80, P120, P240 fiecare).
Bateria si incarcatorul nu sunt incluse (disponibile separat).
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Diametru cerc oscilatie | 2 mm |
| Dimensiuni talpa slefuitor | 150x100 mm |
| Vibratii la mers in gol | 24000 vbr/min |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Turatie la mers in gol | - rpm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Numar acumulatori | 0 |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Motor fara perii | NU |
| Turatie reglabila | NU |
| Sistem antivibratii | NU |
| Set de livrare | 1 x foaie abraziva, granulatie 80 2 x foaie abraziva, granulatie 120 2 x foaie abraziva, granulatie 240 |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.862 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Adaptor de aspirare inclus in livrare Cutie de colectare a prafului inclusa in livrare Diametru adaptor de aspiratie: 35 mm Finisaj suprafata maner: Softgrip Forma carcasei: Design pentru o singura mana Recomandare acumulator PXC min.: Toti acumulatorii Sabot de slefuire - partea A: 150 mm Sabot de slefuire - partea B: 150 mm Sabot de slefuire - partea C: 100 mm Sabot de slefuire Delta Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 24 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review