Descriere
Campanie Zilele Metalului
Pentru cei care lucreaza metalul, nu doar il asculta.
Am pornit Zilele Metalului la Atelierul Tau: ai oferte la scule si accesorii pentru debitare, gaurire, slefuire si sudura.
Super oferte te asteapta pe Atelierul Tau ➡
Vezi toate produsele din campanie!
E momentul sa-ti echipezi atelierul la preturi speciale.
Grabeste-te – promotia e limitata!
Campania este valabila in perioada
05.05.2026 – 02.06.2026, in limita stocului disponibil.
O mare parte dintre produse sunt disponibile in stoc limitat.
Dupa epuizarea stocului, preturile pot varia.
Oferta speciala in cos
Cumpara acest produs si ai pret special pentru:
Set Bosch 46 bucati pentru insurubare si chei tubulare
Atentie: Daca o comanda contine mai multe produse eligibile, oferta din cos va fi disponibila pentru un singur produs.
Oferta este disponibila in
cosul de cumparaturi.
Campania este valabila
in limita stocului disponibil.
Fierastraul sabie Einhell TE-AP 18 Li este cel mai mic fierastrau universal din clasa sa.
Are un motor Triathlon puternic, rapid si eficient.
Schimbarea lamei se face fara unelte.
Talpa este reglabila pentru utilizarea optima a lamelor.
Power X-Change (PXC) - Acumulatorii si incarcatoarele PXC se potrivesc cu toate uneltele electrice, masinile de gradinarit si aspiratoarele din gama PXC.
Performanta operationala (taiere lemn rotund cu diametrul de 35 mm):
1 acumulator 1.5 Ah: 140 bucati
1 acumulator 2 Ah: 185 bucati
1 acumulator 2.6 Ah: 260 bucati
1 acumulator 3 Ah: 290 bucati
1 acumulator 4 Ah: 370 bucati
1 acumulator 5.2 Ah: 570 bucati
Comparare cu alte produse din gama
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine |  |
|---|
| Pret | 2494 Lei |
|---|
| Denumire | Einhell - TE-AP 18/22 Li PXC - Fierastrau sabie fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 22 mm |
|---|
| Cod articol | 4326300 |
|---|
| Motor fara perii | NU |
|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
|---|
| Demonstratie video | DA |
|---|
| Lungime cursa taiere | 22 mm |
|---|
| Adancime de taiere in otel | 6 mm |
|---|
| Adancime de taiere in lemn | 100 mm |
|---|
| Valoare vibratii emise | 19 m/s2 |
|---|
| Numar de curse in gol | 2600 cpm |
|---|
| Tip acumulatori | Li-Ion |
|---|
| Timp incarcare | - min |
|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
|---|
| Capacitate acumulatori | - Ah |
|---|
| Numar acumulatori | 0 |
|---|
| Set de livrare | Lama pentru lemn |
|---|
| Led de iluminare | NU |
|---|
| Valiza de transport | NU |
|---|
| Protectie la suprasarcina | NU |
|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
|---|
| Turatie reglabila | NU |
|---|
| Greutate | 2 kg |
|---|
| Nivel putere sonora | 96.4 dB |
|---|
| Informatii suplimentare | Dimensiuni(LxlxH): 415x80x165 mm
Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
|---|
| Garantie persoane juridice | 24 luni |
Review-uri (0 review-uri)
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review