: Miercuri 27 Mai - Joi 28 MaiDiscul de polizare grosier Einhell 49507885 este ideal pentru slefuirea metalului.
Pachetul include si doi conectori cu diametrul de 25, 20 mm.
Poate fi folosit cu polizorul dublu Einhell TC-WD 150/200.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Grosime disc | 40 mm |
| Diametru disc | 200 mm |
| Diametru de prindere | 20 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Granulatie | granulatie 80 |
| Domeniu de folosire | metal |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Compatibilitate: TC-WD 150/200 |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review