Acest produs face parte din campania MAREA ECHIPARE 2026*. Profita de super oferte pana pe 2 iunie si echipeaza-ti atelierul.
: Miercuri 3 Iun - Joi 4 IunBurghiu SDS-Plus pentru beton Twister PLUS
Varf din carbura, cu autocentrare
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru burghiu | 5.5 mm |
| Lungime utila | 100 mm |
| Lungime totala | 160 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | beton |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Beton armat | NU |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Diametrul tijei: 10 mm Unghi la varf: 160 grade Spira cu sectiune patrata |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review