: Marti 12 Mai - Miercuri 13 MaiPentru utilizarea cu DW088K si DW089K este ideal pentru aplicatiile de nivelare, in special in aer liber.
Are o raza de lucru de 50 m si poate fi folosit pe trepied, stand sau atasat pe obiecte metalice datorita magnetilor incorporati.
Clema pentru atasarea la curea.
LCD iluminat.
Magneti pentru atasarea pe sine metalice.
Inchiderea automata dupa 5 minute de inactivitate.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Raza de actiune receptor | 50 m |
| Precizie nivelare | - mm/m |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip nivele laser compatibile | nivele cu linii |
| Compatibilitate | DW088K, DW089K |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.25 kg |
| Lungime | - mm |
| Latime | - mm |
| Inaltime | - mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Protectie impotriva prafului si a stropilor de apa (IP54) | NU |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review