: Vineri 5 Iun - Luni 8 IunLED pentru o vizibilitate imbunatatita a taierii.
Declansator cu viteza variabila pentru un control imbunatatit.
Foarfeca usoara si compacta pentru taierea tablei.
Falci cu decalaj pentru taierea tablelor profilate.
Maner ergonomic cu protectie de cauciuc pentru utilizare confortabila, indiferent de orientare.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Capacitate taiere otel 400 N/mm2 | 1.3 mm |
| Demonstratie video | NU |
| Capacitate taiere otel 600 N/mm2 | - mm |
| Capacitate de taiere aluminiu | - mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Frecventa curse | - rot/min |
| Valoare vibratii emise | 8.7 m/s2 |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 1.5 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 89 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review