: Vineri 5 Iun - Luni 8 IunMotor fara perii de 18 V pentru durabilitate extinsa, eficienta ridicata si ofera niveluri de putere de top in clasa.
Cea mai buna adancime de taiere de 22 mm din clasa sa pentru o capacitate de aplicare sporita.
Directia inainte si inapoi a lamei permite schimbarea rapida si simpla a directiei lamei, permitand utilizatorului sa devieze scanteile atunci cand lucreaza in spatii inchise.
Piciorul coborat al bateriei ofera utilizatorului un confort sporit in aplicare, fara a impiedica incheietura mainii utilizatorului.
Aparatoare reglabila pentru reglarea rapida a aparatoarei fara scule in functie de aplicatia si preferintele utilizatorului.
LED-ul lamei ilumineaza piesa de lucru pentru o vizibilitate sporita pe santierele inchise sau intunecate.
Buzunarul cu cip Tool Connect permite utilizatorului sa urmareasca si sa gestioneze uneltele fara fir de 18 V prin intermediul aplicatiei.
Conexiunea pregatita pentru snur protejeaza utilizatorul si unealta de caderi accidentale atunci cand se lucreaza deasupra capului.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Diametru disc | 76 mm |
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Turatie la mers in gol | 20000 rpm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Numar acumulatori | 2 acumulatori |
| Capacitate acumulatori | 1.7 Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | speciala |
| Turatie reglabila | NU |
| Protectie la suprasarcina | NU |
| Protectie la repornire | NU |
| Motor fara perii | DA |
| Piulita rapida | NU |
| Aparatoare rapida | DA |
| Pornire lina | NU |
| Turatie constanta | NU |
| Accesorii suplimentare | DA |
| Set de livrare | 2 acumulatori POWERSTACK, Li-Ion, 18 V, 1.7 Ah Incarcator Valiza de transport si depozitare TSTAK Adaptor aspirare praf Aparatoare 3 discuri de taiere Cheie fixare |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.94 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review