: Miercuri 13 Mai - Joi 14 MaiFerastraul alternativ cu acumulator de 12 V XR este compact si performant.
Are o greutate de doar 1,38 kg (fara accesorii) si o lungime de 308 mm.
Motorul fara perii ofera pana la 2800 SPM pentru o taiere rapida si eficienta.
Performanta este completata de o lungime a cursei de 16 mm.
Lampa LED asigura vizibilitate sporita in timpul lucrului.
Comutatorul cu viteza variabila permite un control suplimentar si precis.
Sistem de eliberare a panzei fara scule pentru schimbare rapida si usoara.
Echilibru imbunatatit si manevrare usoara datorita pozitiei centrale a motorului.
Declansator inteligent cu viteza variabila si intrerupator de blocare.
Motorul fara perii reduce dimensiunea sculei, oferind in acelasi timp putere ridicata si autonomie extinsa.
| Caracteristici Alternator | |
|---|---|
| Motor fara perii | DA |
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Taiere-Pendulare | |
|---|---|
| Adancime de taiere in otel | 40 mm |
| Adancime de taiere in lemn | 90 mm |
| Lungime cursa taiere | 16 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Numar de curse in gol | 2800 cpm |
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 12 V |
| Capacitate acumulatori | 2 Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 2 |
| Timp incarcare | - min |
| Dotari | |
|---|---|
| Led de iluminare | DA |
| Protectie la suprasarcina | NU |
| Valiza de transport | speciala |
| Turatie reglabila | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | 2 acumulatori, Li-Ion, 12 V, 2 Ah Incarcator Valiza de transport si depozitare TSTAK |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 1.38 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review