Alimentat de 2 baterii DEWALT XR de 18 V (vandute separat), acest sistem de spalat cu presiune ofera o experienta de curatare complet fara fir, fara a face compromisuri in ceea ce priveste puterea.
Datorita celor 3 moduri de presiune, puteti ajusta presiunea in functie de sarcina dvs. specifica, ceea ce il face perfect pentru orice, de la curatarea delicata la curatarea temeinica a santierelor.
Cu un spatiu de depozitare a accesoriilor la bord si un design foarte durabil al carcasei de protectie, sistemul de spalat cu presiune DEWALT 2x18 V este construit pentru a rezista, iar manerul telescopic faciliteaza si mai mult transportul si depozitarea.
Fie ca sunteti un profesionist sau un proprietar de locuinta, sistemul de spalat cu presiune DEWALT 2x18 V este solutia perfecta de curatare fara fir.
Pompa din aluminiu - Foarte rezistenta si durabila pentru o durata de viata lunga a produsului.
3 moduri de presiune: Joasa (70 bar), inalta (85 bar), amplificata (110 bar).
Depozitarea accesoriilor la bord - Acces rapid si usor, reduce posibilitatea de a le pierde.
Designul carcasei de protectie este foarte durabil si protejeaza sistemul de coliziuni si lovituri pe santier, facandu-l, de asemenea, usor de ridicat si transportat.
Maner telescopic - Pentru usurinta de transport si depozitare.
Pana la 63 de minute de functionare la fiecare incarcare, folosind doua baterii DEWALT DCB548 FLEXVOLT XR de 12 Ah in modul de presiune joasa cu duza turbo.
Aparat de curatat cu presiune fara fir - Nu necesita acces la curent sau la reteaua de apa.
Alimentat de 2 baterii XR de 18 V, functionalitatea de autoamorsare inseamna ca apa poate fi extrasa dintr-o galeata sau dintr-un rezervor de apa.
Potrivit pentru curatarea sculelor, a vehiculelor si a santierelor.
Motorul fara perii asigura o durata de functionare si o durabilitate imbunatatite.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Presiune maxima | 110 bar |
| Demonstratie video | NU |
| Volum rezervor apa | - l |
| Debit | 5.5 l/min |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Curatare cu apa calda | NU |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 |
| Dotari | |
|---|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
| Pistol de pulverizare cu afisaj digital | NU |
| Tambur furtun | NU |
| Duza pentru terase si alei | NU |
| Kit pentru spalare auto | NU |
| Set de livrare | Furtun de inalta presiune: 6 m Pistol si lance Flacon de spuma: 0,6 l Kit de furtun cu autoamorsare: 3 m Duza turbo / rotativa Duza reglabila: creion / evantai Filtru de admisie a apei Adaptor universal pentru furtun de gradina Stift pentru curatarea varfului duzei |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Furtun | 3 m |
| Greutate | 10.9 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 93 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! Masina functioneaza cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review