: Marti 12 Mai - Miercuri 13 MaiModul de oprire a rotatiei pentru daltuirea usoara a tencuielii, gresiei si tencuielii, si modul de oprire a impactului pentru gaurire numai prin rotatie in lemn si metal.
Perform & Protect: cea mai buna vibratie din clasa la 6,7m/s², care reduce la minimum oboseala utilizatorului.
LED-ul alb de luminozitate mare cu functie de decalaj imbunatateste vizibilitatea.
Ideala pentru gaurirea de ancore si gauri de fixare in beton, caramida si zidarie de la 10 mm la 32 mm.
Un sistem anti-rotire detecteaza o pierdere a controlului asupra uneltei si reactioneaza prin intreruperea instantanee a alimentarii.
Transmițător de control wireless al uneltei Wireless Tool Control care permite asocierea fara fir a uneltei cu un alt dispozitiv de control wireless al uneltei, cum ar fi un aspirator de praf, pentru activarea si oprirea automata.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala dB |
| Demonstratie video | NU |
| Mandrina interschimbabila | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Diametru maxim gaurire otel | 13 mm |
| Diametru maxim gaurire lemn | 32 mm |
| Diametru maxim gaurire beton | 32 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Energie de impact | 4.5 J |
| Numar percutii | 4200 percutii/min |
| Valoare vibratii emise | 6.7 m/s2 |
| Turatie la mers in gol | 725 rpm |
| Utilizare | gaurire, gaurire cu percutie si daltuire |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 54 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 acumulatori |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | speciala |
| Sistem antivibratii | NU |
| Turatie reglabila | NU |
| Motor fara perii | DA |
| Led de iluminare | DA |
| Turatie constanta | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | Valiza de transport si depozitare TSTAK |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 4.1 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review