MOTOR FARA PERII DE 18V: Eficienta si durabilitate imbunatatite.
AMBREIAJ ELECTRONIC: Reduce reactia de recul in cazul unui blocaj sau al unei opriri bruste.
CAPACE CU PLASA PENTRU RESTURI: Impiedica aspirarea prafului prin motor.
SUPRAFATA DIN CAUCIUC MOALE: Asigura o prindere si un confort imbunatatite.
MANER LATERAL: 2 pozitii pentru mai mult confort si control.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Diametru disc | 125 mm |
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Turatie la mers in gol | 9000 rpm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Numar acumulatori | 0 acumulatori |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | NU |
| Turatie reglabila | NU |
| Protectie la suprasarcina | DA |
| Protectie la repornire | NU |
| Motor fara perii | DA |
| Piulita rapida | NU |
| Aparatoare rapida | NU |
| Pornire lina | NU |
| Turatie constanta | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | Maner lateral Cheie Aparatoare |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 2.2 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review