: Vineri 5 Iun - Luni 8 IunDeWalt DCE080D1RS-QW nivela laser rotativa cu autonivelare, cu functionare pe plan orizontal si vertical.
Functioneaza cu acumulatori DeWalt de 18V.
Compatibil cu acumulatorii XR FLEXVOLT.
Conexiune Bluetooth pentru a controla laserul cu un smartphone.
Laser pentru aplicatii in interior si exterior.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Clasa laser | 2 |
| Domeniu masurare fara receptor | 30 m |
| Demonstratie video | NU |
| Viteza de rotatie | 1200 rot/min |
| Domeniu de autonivelare | +/-5 grade |
| Domeniul de masurare cu receptor | 300 m |
| Precizie nivelare | +/-0.05 mm/m |
| Conectare la trepied | 5/8 inch |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Culoare fascicul laser | rosu |
| Timp de nivelare | - s |
| Durata de functionare maxima | - h |
| Temperatura de lucru | -10/+50 grade C |
| Proiectie verticala | DA |
| Protectie impotriva prafului si a stropilor de apa | IP67 |
| Alimentare curent | Acumulator, Li-Ion, 18 V, 2 Ah |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | speciala |
| Receptor laser | DA |
| Trepied | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Mira | NU |
| Set de livrare | 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 2 Ah Incarcator Receptor Suport Ochelari Tinta Valiza de transport si depozitare TSTAK |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.4 kg |
| Lungime | - mm |
| Latime | - mm |
| Inaltime | - mm |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review