: Vineri 5 Iun - Luni 8 IunAceasta masina de gaurit si insurubat fara perii este cea mai compacta din gama 18V XR, oferind pana la 74 Nm cuplu intr-un corp de doar 150 mm, conceputa pentru a-ti oferi performanta maxima chiar si pe cele mai dificile santiere.
Cele 2 trepte de viteza si 15 setari de cuplu iti asigura control total la gaurire si insurubare.
LED-ul puternic, pozitionat la baza, ofera vizibilitate excelenta in spatii intunecate sau greu accesibile.
LED LUMINOS PE PICIORUL UNELTEI: Pentru vizibilitate sporita in situatii de lumina slaba.
DESIGN ULTRA COMPACT, USOR: Permite utilizarea in spatii restranse.
TRANSMISIE DIN METAL CU DOUA TURATII: Pentru o durata de functionare mai mare si o viata mai lunga a uneltei.
Masina de gaurit/insurubat fara perii 18 V XR cu design compact.
MOTOR FARA PERII: Asigura performante ridicate, prelungeste durata de viata a uneltelor si permite un design mult mai mic.
CONTROLUL CUPLULUI IN 15 POZITII: Pentru insurubarea consecventa intr-o varietate de materiale.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Diametru maxim gaurire otel | 13 mm |
| Diametru maxim gaurire lemn | 30 mm |
| Diametru maxim suruburi | - mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Trepte de viteza | 2 trepte |
| Trepte moment de torsiune | 15 |
| Turatie la mers in gol | 1650 rpm |
| Valoare vibratii emise | 2.5 m/s2 |
| Moment de torsiune | 74 Nm |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Domeniu prindere mandrina | 13 mm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Timp incarcare | - min |
| Numar acumulatori | 0 acumulatori |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | speciala |
| Led de iluminare | DA |
| Motor fara perii | DA |
| Indicator nivel de incarcare | NU |
| Functie impuls | NU |
| Mandrina detasabila | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | Valiza de transport si depozitare TSTAK |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 1.12 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 84 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review