: Vineri 5 Iun - Luni 8 IunMASINA DE GAURIT SI INSURUBAT CU UNGHI 18V XR CU MOTOR FARA PERII.
MOTOR FARA PERII DE CARBON: Ofera performante ridicate, prelungeste durata de viata a sculei si permite un design mult mai compact.
SISTEM ANTIROTATIE DEWALT: Dispune de tehnologie care detecteaza miscarea sculei si opreste functionarea atunci cand este necesar pentru protectie sporita.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Diametru maxim gaurire otel | 13 mm |
| Diametru maxim gaurire lemn | 102 mm |
| Diametru maxim suruburi | - mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Turatie la mers in gol | 1250 rpm |
| Domeniu prindere mandrina | 13 mm |
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Moment de torsiune | 35 Nm |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Mandrina | mandrina cu cheie |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Numar acumulatori | 0 acumulatori |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Led de iluminare | NU |
| Turatie reglabila | NU |
| Motor fara perii | DA |
| Protectie suprasarcina | NU |
| Valiza de transport | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 4.1 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review