Adauga acest produs in cos si deblocheaza oferte exclusive pentru alte articole.
Pentru tundere usoara, fara dureri de spate rezultate excelente, chiar si pe margini.
Motor eficient din punct de vedere energetic care ofera o experienta de tundere puternica.
Maner de transport pentru ridicarea cu usurinta a aparatului cu greutate redusa.
Marginile curate asigura o taiere curata de-a lungul marginilor si langa ziduri.
Manere pliabile pentru depozitare in spatii inguste.
Manere Ergoflex pentru manevrabilitate confortabila.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Volum colector iarba | 40 l |
| Suprafata maxima de lucru | - m2 |
| Sistem de taiere | cutite de secera |
| Demonstratie video | NU |
| Inaltime de taiere | 25-70 mm |
| Latime de taiere | 37 cm |
| Putere | |
|---|---|
| Putere nominala | 1400 W |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Trepte reglare inaltime | 5 trepte |
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Dotari | |
|---|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
| Sistem de maruntire a ierbii | NU |
| Sasiu metalic | NU |
| Tip maner | Ergonomic (Ergoflex) |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 12 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 93 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Dimensiuni(LxlxH): 1340x400x1060 mm Motor Powerdrive Pieptene de gazon Maner de transport integrat Protectie la suprasarcina motor |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review