Descriere
Oferta speciala in cos
Cumpara acest produs si ai pret special pentru:
Set Bosch 46 bucati pentru insurubare si chei tubulare
Atentie: Daca o comanda contine mai multe produse eligibile, oferta din cos va fi disponibila pentru un singur produs.
Oferta este disponibila in
cosul de cumparaturi.
Campania este valabila
in limita stocului disponibil.
Masina de tuns iarba 3-in-1 cu lama de 32 cm pentru gazoane de dimensiuni mici si medii.
Motorul fara perii asigura performanta superioara si o durata de exploatare indelungata.
Capac pentru compost pentru fertilizarea naturala a gazonului folosind iarba taiata.
5 trepte de reglare a inaltimii de taiere (25-65 mm).
Sac textil de colectare a ierbii, cu capacitatea de 35 l si cu indicator de umplere.
GrassCombs pentru tundere precisa, aproape de margine.
Tehnologia Syneon asigura o durata optima de functionare si o rezistenta mare a masinii.
POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 acumulator, 10+ marci, 150+ produse.
Comparare cu alte produse din gama
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine |  |
|---|
| Pret | 74254 Lei |
|---|
| Denumire | Bosch - Rotak 18V-32 - Masina de tuns iarba fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 32 cm, 35 l |
|---|
| Cod articol | 06008B9P01 |
|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
|---|
| Sistem de taiere | - |
|---|
| Inaltime de taiere | 25-65 mm |
|---|
| Latime de taiere | 32 cm |
|---|
| Volum colector iarba | 35 l |
|---|
| Demonstratie video | NU |
|---|
| Trepte reglare inaltime | 5 trepte |
|---|
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
|---|
| Tip acumulatori | Li-Ion |
|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
|---|
| Capacitate acumulatori | - Ah |
|---|
| Numar acumulatori | 0 |
|---|
| Set de livrare | - |
|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
|---|
| Greutate | - kg |
|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
|---|
| Informatii suplimentare | Motor fara perii
Dimensiuni(LxlxH): 1200x410x1010 mm
Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
|---|
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
Review-uri (0 review-uri)
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review