: Joi 28 Mai - Vineri 29 MaiComoditate maxima: surubelnita compacta alimentata cu acumulator, cu tambur de biti integrat si suficienta putere pentru toate sarcinile zilnice de insurubare.
Schimbare usoara a bitului cu Bosch EasySelect: 12 dintre cei mai comuni biti sunt disponibili si gata de utilizare in tamburul de biti incorporat.
Fereastra iluminata a tamburului de biti: selectare usoara a bitului cu ajutorul ferestrei de marire si al luminii.
Mai multa putere, mai mult cuplu: cu 7,5 Nm, noul motor ofera acum performante si mai mari.
Compact si ergonomic: ideal pentru utilizare zilnica si pentru depozitare usoara.
Acumulator reincarcabil de 4V glisant cu 2Ah: pentru durata lunga de functionare si incarcare prin USB integrata.
PowerLight: zone de lucru bine iluminate, clar vizibile prin LED-urile incorporate.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Diametru maxim suruburi | 5 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Trepte moment de torsiune | - |
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Turatie la mers in gol | 210 rpm |
| Moment de torsiune | 7.5 Nm |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Sistem de prindere | hexagon 1/4 inch |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Capacitate acumulatori | 2 Ah |
| Tensiune acumulatori | 4 V |
| Numar acumulatori | 1 acumulator |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Acumulator detasabil | NU |
| Turatie reglabila | NU |
| Valiza de transport | NU |
| Motor fara perii | NU |
| Accesorii suplimentare | DA |
| Set de livrare | 1 acumulator BA, Li-Ion, 4 V, 2 Ah 12 capete de surubelnita standard |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.6 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Dimensiuni(LxlxH): 149x52x157 mm |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review