: Joi 28 Mai - Vineri 29 MaiFerastrau sabie mobil care ofera performante constante pentru mai multe aplicatii.
Putere pentru aplicatiile de zi cu zi: motorul fara perii ofera performante de taiere solide.
Manevrare si control usor: datorita designului ergonomic si vibratiilor reduse.
Schimbari rapide si simple ale panzei: activate de sistemul SDS.
Functionare sigura: cu un comutator de blocare pentru a preveni pornirea accidentala.
| Caracteristici Alternator | |
|---|---|
| Motor fara perii | NU |
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Taiere-Pendulare | |
|---|---|
| Adancime de taiere in otel | 20 mm |
| Adancime de taiere in lemn | 200 mm |
| Lungime cursa taiere | 28 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Numar de curse in gol | 2950 cpm |
| Valoare vibratii emise | 12.2 m/s2 |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 |
| Timp incarcare | - min |
| Dotari | |
|---|---|
| Led de iluminare | NU |
| Protectie la suprasarcina | NU |
| Valiza de transport | NU |
| Turatie reglabila | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | Panza de ferastrau S 922 HF |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 2.4 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 101 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Dimensiuni(LxlxH): 420x85x168 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review