: Joi 28 Mai - Vineri 29 MaiSurubelnita puternica, dar compacta, perfecta pentru utilizarea de zi cu zi.
Scula polivalenta cu acumulator pentru insurubare si multe alte lucrari de bricolaj.
Cuplu puternic de 6,5 Nm (dur) oferit de un motor de inalta performanta, perfect pentru sarcinile zilnice.
Versatilitate ridicata datorita interfetei pentru accesorii, scula putand fi utilizata ca masina de gaurit, tirbuson, freza si multe altele.
Vizibilitate mai buna in zonele de lucru intunecate datorita inelului luminos cu LED la 360 de grade.
Incarcare convenabila prin USB.
Acumulator interschimbabil de 4 V pentru o durata de viata extinsa a sculei.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Diametru maxim suruburi | - mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Trepte moment de torsiune | - |
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Turatie la mers in gol | - rpm |
| Moment de torsiune | 6.5 Nm |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Sistem de prindere | hexagon 1/4 inch |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Capacitate acumulatori | 2 Ah |
| Tensiune acumulatori | 4 V |
| Numar acumulatori | 1 acumulator |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Acumulator detasabil | NU |
| Turatie reglabila | NU |
| Valiza de transport | plastic |
| Motor fara perii | NU |
| Accesorii suplimentare | DA |
| Set de livrare | 1 x acumulator BA,Li-Ion, 4 V, 2 Ah 10 bituri de surubelnita Adaptor excentric Adaptor unghiular Caseta de depozitare |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.35 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review