: Joi 28 Mai - Vineri 29 MaiMasina de gaurit si insurubat extrem de compacta pentru insurubare eficienta.
Insurubare si gaurire mai eficiente datorita cuplului moale si dur mai mare de 25 Nm si, respectiv, 52 Nm.
Lucru usor in spatii inguste datorita designului compact, cu o lungime remarcabila a capului de numai 161 mm.
Durata de viata mai lunga a sculei datorita motorului fara perii.
Durabila si robusta datorita mandrinei metalice pentru insurubare si gaurire de inalta calitate.
GSB18V-52 Professional face ca insurubarea si gaurirea sa fie mai eficiente datorita cuplului sau moale si dur mai mare, de 25 Nm si, respectiv, 52 Nm. Spatiile inguste si incomode nu sunt o problema cu lungimea remarcabila a capului acestei scule compacte de numai 161 mm. In plus, beneficiaza de o durata de viata mai lunga a sculei datorita motorului fara perii, cu mai putina uzura. Aceasta masina de gaurit si insurubat durabila are o mandrina metalica robusta pentru insurubare si gaurire de inalta calitate.
GSB18V-52 Professional este destinata tamplarilor, instalatorilor de dulapuri si electricianilor.
GARANTIE
Pentru toate sculele Profesionale de la Bosch ai garantie extinsa la 3 ani, indiferent ca esti persoana juridica sau fizica. Produsele vin in mod normal cu 12/24 luni perioada de garantie.
Pentru a activa GRATUIT garantia extinsa trebuie sa intri pe site-ul Bosch si sa completezi formularul cu datele produsului.
Detalii complete gasesti AICI.
RETUR
Nu esti sigur daca ai ales produsul potrivit? Vrei sa il vezi si sa il simti inainte?
Nicio problema!
Detalii complete gasesti AICI.
SERVICE
Uneltele tale sunt mereu in lucru.
Pentru a fi sigur ca nu te vei opri reteaua nationala Bosch Service ofera reparatie in garantie rapid, comod si simplu.
Garantia este pick and return si gratuita: chemi curierul, acesta preia produsul, este dus la service, problema remediata si apoi produsul se intoarce la tine.
Detalii complete gasesti AICI.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Diametru maxim gaurire otel | 10 mm |
| Diametru maxim gaurire zidarie | 10 mm |
| Diametru maxim gaurire lemn | 35 mm |
| Diametru maxim suruburi | 10 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Trepte de viteza | 2 trepte |
| Trepte moment de torsiune | 20 |
| Turatie la mers in gol | 1900 rpm |
| Valoare vibratii emise | 12.6 m/s2 |
| Moment de torsiune | 73 Nm |
| Numar percutii | 27 000 percutii/min |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Domeniu prindere mandrina | 13 mm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Capacitate acumulatori | 2/4 Ah |
| Numar acumulatori | 2 acumulatori |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | speciala |
| Motor fara perii | DA |
| Led de iluminare | DA |
| Indicator nivel de incarcare | NU |
| Functie impuls | NU |
| Mandrina detasabila | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | 1 acumulator GBA, Li-Ion, 18 V, 4 Ah 1 acumulator GBA, Li-Ion, 18 V, 2 Ah Incarcator GAL 18V-40 Valiza de transport si depozitare L-BOXX 136 |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.98 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 97 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Dimensiuni(LxlxH): 161x75x204 mm |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pret | 54372 Lei | 63268 Lei | 122081 Lei | 97454 Lei | 126132 Lei | 146789 Lei |
| Denumire | Bosch - GSB 18V-52 - Masina de gaurit si insurubat cu percutie fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 73 Nm, motor fara perii, led iluminare | Bosch - GSB 18V-52 - Masina de gaurit si insurubat cu percutie fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 73 Nm, motor fara perii, led iluminare, valiza speciala | Bosch - GSB 18V-52 - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 2/4 Ah, 73 Nm, motor fara perii, led iluminare, valiza speciala | Bosch - GSB 18V-52 - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 2 Ah, 73 Nm, motor fara perii, led iluminare, valiza plastic | Bosch - GSB 18V-52 - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 2/4 Ah, 73 Nm, motor fara perii, led iluminare, valiza plastic, accesorii | Bosch - GSB 18V-52 - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 3 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 5 Ah, 73 Nm, motor fara perii, led iluminare, valiza speciala |
| Cod articol | 06019S0120 | 06019S0121 | 06019S0122 | 06019S0123 | 06019S0127 | 06019S0128 |
| Clasa de utilizare | Profesionala | Profesionala | Profesionala | Profesionala | Profesionala | Profesionala |
| Demonstratie video | NU | NU | NU | NU | NU | NU |
| Diametru maxim gaurire zidarie | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm |
| Diametru maxim gaurire lemn | 35 mm | 35 mm | 35 mm | 35 mm | 35 mm | 35 mm |
| Diametru maxim gaurire otel | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm |
| Diametru maxim suruburi | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm |
| Trepte de viteza | 2 trepte | 2 trepte | 2 trepte | 2 trepte | 2 trepte | 2 trepte |
| Moment de torsiune | 73 Nm | 73 Nm | 73 Nm | 73 Nm | 73 Nm | 73 Nm |
| Numar percutii | 27 000 percutii/min | 27 000 percutii/min | 27 000 percutii/min | 27 000 percutii/min | 27 000 percutii/min | 27 000 percutii/min |
| Valoare vibratii emise | 12.6 m/s2 | 12.6 m/s2 | 12.6 m/s2 | 12.6 m/s2 | 12.6 m/s2 | 12.6 m/s2 |
| Trepte moment de torsiune | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Turatie la mers in gol | 1900 rpm | 1900 rpm | 1900 rpm | 1900 rpm | 1900 rpm | 1900 rpm |
| Domeniu prindere mandrina | 13 mm | 13 mm | 13 mm | 13 mm | 13 mm | 13 mm |
| Tip acumulatori | Li-Ion | Li-Ion | Li-Ion | Li-Ion | Li-Ion | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 acumulatori | 0 acumulatori | 2 acumulatori | 2 acumulatori | 2 acumulatori | 3 acumulatori |
| Tensiune acumulatori | 18 V | 18 V | 18 V | 18 V | 18 V | 18 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah | - Ah | 2/4 Ah | 2 Ah | 2/4 Ah | 5 Ah |
| Mandrina detasabila | NU | NU | NU | NU | NU | NU |
| Functie impuls | NU | NU | NU | NU | NU | NU |
| Indicator nivel de incarcare | NU | NU | NU | NU | NU | NU |
| Led de iluminare | DA | DA | DA | DA | DA | DA |
| Set de livrare | Cutie carton | Valiza de transport si depozitare L-BOXX 136 | 1 acumulator GBA, Li-Ion, 18 V, 4 Ah 1 acumulator GBA, Li-Ion, 18 V, 2 Ah Incarcator GAL 18V-40 Valiza de transport si depozitare L-BOXX 136 | 2 acumulatori GBA, Li-Ion, 18 V, 2 Ah Incarcator GAL 18V-20 Valiza de transport si depozitare L-Case | 1 x acumulator GBA, Li-Ion, 18 V, 4 Ah 1 x acumulator GBA, Li-Ion, 18 V, 2 Ah Incarcator GAL 18V-20 Set de 12 burghie Valiza de transport si depozitare L-Case Pick & Click | 3 acumulatori GBA, Li-Ion, 18 V, 5 Ah Incarcator GAL 18V-40 Valiza de transport si depozitare L-BOXX 136 |
| Motor fara perii | DA | DA | DA | DA | DA | DA |
| Valiza de transport | NU | speciala | speciala | plastic | plastic | speciala |
| Accesorii suplimentare | NU | NU | NU | NU | DA | NU |
| Greutate | 0.98 kg | 0.98 kg | 0.98 kg | 0.98 kg | 0.98 kg | 0.98 kg |
| Nivel putere sonora | 97 dB | 97 dB | 97 dB | 97 dB | 97 dB | 97 dB |
| Informatii suplimentare | Dimensiuni(LxlxH): 161x75x204 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! | Dimensiuni(LxlxH): 161x75x204 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! | Dimensiuni(LxlxH): 161x75x204 mm | Dimensiuni(LxlxH): 161x75x204 mm | Dimensiuni(LxlxH): 161x75x204 mm | Dimensiuni(LxlxH): 161x75x204 mm |
| Garantie persoane juridice | 12 luni | 12 luni | 12 luni | 12 luni | 12 luni | 12 luni |
| Garantie persoane fizice | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review