Nivela laser rotativa robusta cu reglaj intuitiv al inclinarii, cu reglare intuitiva.
Ajustare intuitiva a pantei prin tastatura LED bicolora, pentru economie de timp si vizibilitate clara de la distanta.
Clasificare IP66 si rezistenta la rasturnarea trepiedului de 1,5 m, pentru siguranta pe santiere dificile.
Functioneaza cu acumulatori de 18 V Li sau baterii alcaline tip C, pentru lucru neintrerupt.
Cu o constructie robusta si dotari de ultima generatie, nivela laser rotativa GRL18V-4-34CVG este conceputa pentru a-ti creste eficienta chiar si la cele mai dificile lucrari.
Inclinarea sa cu formare reglabila este ajustabila pana la +/- 15%, pentru a economisi timp si a asigura precizia, in timp ce un panou cu LED-uri cu segmente bicolore ofera o vizibilitate clara a starii sculei chiar si de la distanta.
Cu manere de protectie si capac superior intarit pentru rezistenta la impact, precum si cu clasificare IP66 pentru protectie impotriva prafului si apei, GRL18V-4-34CVG este construita pentru cele mai dificile santiere.
Aceasta nivela laser rotativa este perfecta pentru aplicatii pe o singura inclinare, cum ar fi instalarea tevilor si construirea rampelor cu pana la 15% inclinare.
Sprijinind si sarcinile de interior pe santiere mari, precum instalarea plafoanelor suspendate si compartimentarilor, GRL18V-4-34CVG iti ofera versatilitatea de a lucra cu viteza si incredere, indiferent de lucrare.
Cu un fascicul laser verde, GRL18V-4-34CVG iti ofera vizibilitate clara in orice conditii.
Conectivitatea cu aplicatia Levelling Remote permite setarea mai rapida a inclinarii si accesul la functii suplimentare, precum modul cu linii/puncte, modul rapid si modul de repaus.
Si cu capabilitati de sursa de alimentare duala, poti lucra neintrerupt folosind acumulatori cu litiu-ion de 18V sau 4 celule C cu adaptorul BA 18-C.
GARANTIE
Pentru toate sculele Profesionale de la Bosch ai garantie extinsa la 3 ani, indiferent ca esti persoana juridica sau fizica. Produsele vin in mod normal cu 12/24 luni perioada de garantie.
Pentru a activa GRATUIT garantia extinsa trebuie sa intri pe site-ul Bosch si sa completezi formularul cu datele produsului.
Detalii complete gasesti AICI.
RETUR
Nu esti sigur daca ai ales produsul potrivit? Vrei sa il vezi si sa il simti inainte?
Nicio problema!
Detalii complete gasesti AICI.
SERVICE
Uneltele tale sunt mereu in lucru.
Pentru a fi sigur ca nu te vei opri reteaua nationala Bosch Service ofera reparatie in garantie rapid, comod si simplu.
Garantia este pick and return si gratuita: chemi curierul, acesta preia produsul, este dus la service, problema remediata si apoi produsul se intoarce la tine.
Detalii complete gasesti AICI.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Clasa laser | 2 |
| Domeniu masurare fara receptor | - m |
| Demonstratie video | NU |
| Viteza de rotatie | 600 rot/min |
| Domeniu de autonivelare | +/-15 grade |
| Domeniul de masurare cu receptor | 400 m |
| Precizie nivelare | +/-0.1 mm/m |
| Conectare la trepied | 2 x 5/8 inch |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Culoare fascicul laser | verde |
| Timp de nivelare | - s |
| Durata de functionare maxima | - h |
| Temperatura de lucru | -10/+50 grade C |
| Proiectie verticala | DA |
| Protectie impotriva prafului si a stropilor de apa | IP66 |
| Alimentare curent | 2 baterii 1,5 V LR6 (AA) |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | speciala |
| Receptor laser | DA |
| Trepied | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Mira | NU |
| Set de livrare | 2 baterii 1,5 V LR6 (AA) 4 x acumulator 1.5 V LR14 (C) Adaptor acumulator BA 18-C Consola receptor RB 45 Receptor laser LR 45 Valiza de transport si depozitare L-BOXX 374 |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 3.1 kg |
| Lungime | - mm |
| Latime | - mm |
| Inaltime | - mm |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
|---|---|---|---|---|
| Pret | 811621 Lei | 75151 Lei | 863152 Lei | 877356 Lei |
| Denumire | Bosch - GRL 18V-4-34 CVG - Nivela laser rotativa, - m, +/-0.1 mm/m, 600 rot/min, receptor, proiectie verticala, valiza speciala | Bosch - GRL 18V-4-34 CVG - Nivela laser rotativa, - m, +/-0.1 mm/m, 600 rot/min, receptor, proiectie verticala, valiza speciala | Bosch - GRL 18V-4-34 CVG - Nivela laser rotativa, - m, +/-0.1 mm/m, 600 rot/min, receptor, proiectie verticala, valiza speciala | Bosch - GRL 18V-4-34 CVG - Nivela laser rotativa, - m, +/-0.1 mm/m, 600 rot/min, receptor, trepied, mira, proiectie verticala, valiza speciala |
| Cod articol | 0601061H00 | 0601061H01 | 0601061H02 | 0615A500DH |
| Conectare la trepied | 2 x 5/8 inch | 2 x 5/8 inch | 2 x 5/8 inch | 2 x 5/8 inch |
| Precizie nivelare | +/-0.1 mm/m | +/-0.1 mm/m | +/-0.1 mm/m | +/-0.1 mm/m |
| Clasa laser | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Clasa de utilizare | Profesionala | Profesionala | Profesionala | Profesionala |
| Domeniu masurare fara receptor | - m | - m | - m | - m |
| Viteza de rotatie | 600 rot/min | 600 rot/min | 600 rot/min | 600 rot/min |
| Domeniu de autonivelare | +/-15 grade | +/-15 grade | +/-15 grade | +/-15 grade |
| Domeniul de masurare cu receptor | 400 m | 400 m | 400 m | 400 m |
| Demonstratie video | NU | NU | NU | NU |
| Timp de nivelare | - s | - s | - s | - s |
| Temperatura de lucru | -10/+50 grade C | -10/+50 grade C | -10/+50 grade C | -10/+50 grade C |
| Durata de functionare maxima | - h | - h | - h | - h |
| Protectie impotriva prafului si a stropilor de apa | IP66 | IP66 | IP66 | IP66 |
| Alimentare curent | 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah | 2 baterii 1,5 V LR6 (AA) | 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah | 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah |
| Proiectie verticala | DA | DA | DA | DA |
| Culoare fascicul laser | verde | verde | verde | verde |
| Set de livrare | 1 x acumulator ProCORE, Li-Ion, 18 V, 4 Ah Incarcator rapid GAL 18V-40 2 baterii 1,5 V LR6 (AA) 4 x acumulator 1.5 V LR14 (C) Adaptor acumulator BA 18-C Consola receptor RB 45 Receptor laser LR 45 Valiza de transport si depozitare L-BOXX 374 | 2 baterii 1,5 V LR6 (AA) 4 x acumulator 1.5 V LR14 (C) Adaptor acumulator BA 18-C Consola receptor RB 45 Receptor laser LR 45 Valiza de transport si depozitare L-BOXX 374 | 1 x acumulator ProCORE, Li-Ion, 18 V, 4 Ah Incarcator rapid GAL 18V-40 2 baterii 1,5 V LR6 (AA) 4 x acumulator 1.5 V LR14 (C) Adaptor acumulator BA 18-C Consola receptor RB 45 Receptor laser LR 45 Suport de perete WM 5 Valiza de transport si depozitare L-BOXX 374 | 1 x acumulator ProCORE, Li-Ion, 18 V, 4 Ah Incarcator rapid GAL 18V-40 2 baterii 1,5 V LR6 (AA) 4 x acumulator 1.5 V LR14 (C) Adaptor acumulator BA 18-C Consola receptor RB 45 Receptor laser LR 45 Rigla de masurare GR 240 Stativ pentru constructii BT 170 HD Valiza de transport si depozitare L-BOXX 374 |
| Valiza de transport | speciala | speciala | speciala | speciala |
| Receptor laser | DA | DA | DA | DA |
| Trepied | NU | NU | NU | DA |
| Accesorii suplimentare | NU | NU | DA | NU |
| Mira | NU | NU | NU | DA |
| Latime | - mm | - mm | - mm | - mm |
| Greutate | 3.1 kg | 3.1 kg | 3.1 kg | 3.1 kg |
| Inaltime | - mm | - mm | - mm | - mm |
| Lungime | - mm | - mm | - mm | - mm |
| Garantie persoane fizice | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni | 12 luni | 12 luni | 12 luni |
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review