Nivela laser rotativa robusta cu control simplu cu un singur buton si acumulator litiu-ion de 18V.
Economiseste timp cu o interfata simpla cu un singur buton.
Construita sa reziste cu clasificare IP66 si rezistenta la rasturnare a trepiedului de 1.5 m.
Sursa dubla de alimentare cu acumulatori litiu-ion de 18 V sau celule C alcaline pentru lucru neintrerupt.
Nivelă laser rotativa GRL18V-3-31G este construita pentru comoditate si fiabilitate.
Tastatura sa simpla, cu un singur buton, face operarea intuitiva pentru ca tu sa economisesti timp la munca.
Construita pentru medii dificile, dispune de manere de protectie, capac superior intarit si protectie IP66 impotriva prafului si apei pentru a asigura mai putine intreruperi - chiar si in conditii dificile.
Sursa dubla de alimentare iti ofera flexibilitatea de a folosi acumulatori litiu-ion de 18V sau 4 celule C alcaline cu adaptorul BA 18-C, minimizand timpul de nefunctionare si mentinandu-te productiv chiar si cand acumulatorul este descarcat.
Aceasta nivela laser rotativa este perfecta pentru aplicatii exterioare precum lucrari de excavare, turnare a betonului si amenajare peisagistica.
Foloseste-o pentru a determina nivelurile de taiere si umplere sau pentru a monta cofraje de beton.
GRL18V-3-31G este compatibila cu noul receptor laser LR3-2, asigurand rezultate precise in sarcinile solicitante.
Cu o precizie maxima de +/- 1,5 mm la 30 m si o raza extinsa de autonivelare de +/- 15%, ofera precizia pentru rezultate mai bune si mai eficiente.
GARANTIE
Pentru toate sculele Profesionale de la Bosch ai garantie extinsa la 3 ani, indiferent ca esti persoana juridica sau fizica. Produsele vin in mod normal cu 12/24 luni perioada de garantie.
Pentru a activa GRATUIT garantia extinsa trebuie sa intri pe site-ul Bosch si sa completezi formularul cu datele produsului.
Detalii complete gasesti AICI.
RETUR
Nu esti sigur daca ai ales produsul potrivit? Vrei sa il vezi si sa il simti inainte?
Nicio problema!
Detalii complete gasesti AICI.
SERVICE
Uneltele tale sunt mereu in lucru.
Pentru a fi sigur ca nu te vei opri reteaua nationala Bosch Service ofera reparatie in garantie rapid, comod si simplu.
Garantia este pick and return si gratuita: chemi curierul, acesta preia produsul, este dus la service, problema remediata si apoi produsul se intoarce la tine.
Detalii complete gasesti AICI.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Clasa laser | 2 |
| Domeniu masurare fara receptor | - m |
| Demonstratie video | NU |
| Viteza de rotatie | 600 rot/min |
| Domeniu de autonivelare | +/-15 grade |
| Domeniul de masurare cu receptor | 300 m |
| Precizie nivelare | +/-0.05 mm/m |
| Conectare la trepied | 5/8 inch |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Culoare fascicul laser | verde |
| Timp de nivelare | - s |
| Durata de functionare maxima | - h |
| Temperatura de lucru | -10/+50 grade C |
| Proiectie verticala | NU |
| Protectie impotriva prafului si a stropilor de apa | IP66 |
| Alimentare curent | 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | speciala |
| Receptor laser | DA |
| Trepied | DA |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Mira | DA |
| Set de livrare | 1 x acumulator ProCORE, Li-Ion, 18 V, 4 Ah Incarcator rapid GAL 18V-40 2 baterii 1.5 V LR6 (AA) 4 x acumulator 1.5 V LR14 (C) Adaptor acumulator BA 18-C Consola pentru receptor laser LR 6/7 Receptor laser LR3-2 Rigla de masurare GR 240 Stativ pentru constructii BT 170 HD Valiza de transport si depozitare L-BOXX 374 |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 3 kg |
| Lungime | - mm |
| Latime | - mm |
| Inaltime | - mm |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine | ![]() | ![]() |
|---|---|---|
| Pret | 59696 Lei | 536786 Lei |
| Denumire | Bosch - GRL 18V-3-31G - Nivela laser rotativa, - m, +/-0.05 mm/m, 600 rot/min, receptor, valiza speciala | Bosch - GRL 18V-3-31G - Nivela laser rotativa, - m, +/-0.05 mm/m, 600 rot/min, receptor, valiza speciala |
| Cod articol | 0601061G00 | 0601061G01 |
| Domeniu masurare fara receptor | - m | - m |
| Viteza de rotatie | 600 rot/min | 600 rot/min |
| Domeniu de autonivelare | +/-15 grade | +/-15 grade |
| Domeniul de masurare cu receptor | 300 m | 300 m |
| Conectare la trepied | 5/8 inch | 5/8 inch |
| Precizie nivelare | +/-0.05 mm/m | +/-0.05 mm/m |
| Clasa laser | 2 | 2 |
| Clasa de utilizare | Profesionala | Profesionala |
| Demonstratie video | NU | NU |
| Timp de nivelare | - s | - s |
| Temperatura de lucru | -10/+50 grade C | -10/+50 grade C |
| Durata de functionare maxima | - h | - h |
| Protectie impotriva prafului si a stropilor de apa | IP66 | IP66 |
| Alimentare curent | 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah | 2 baterii 1.5 V LR6 |
| Proiectie verticala | NU | NU |
| Culoare fascicul laser | verde | verde |
| Set de livrare | 1 x acumulator ProCORE, Li-Ion, 18 V, 4 Ah Incarcator rapid GAL 18V-40 2 baterii 1.5 V LR6 (AA) 4 x acumulator 1.5 V LR14 (C) Adaptor acumulator BA 18-C Consola pentru receptor laser LR 6/7 Receptor laser LR3-2 Valiza de transport si depozitare L-BOXX 374 | 2 baterii 1.5 V LR6 (AA) 4 x acumulator 1.5 V LR14 (C) Adaptor acumulator BA 18-C Consola pentru receptor laser LR 6/7 Receptor laser LR3-2 Valiza de transport si depozitare L-BOXX 374 |
| Valiza de transport | speciala | speciala |
| Receptor laser | DA | DA |
| Trepied | NU | NU |
| Mira | NU | NU |
| Accesorii suplimentare | NU | NU |
| Greutate | 3 kg | 3 kg |
| Inaltime | - mm | - mm |
| Lungime | - mm | - mm |
| Latime | - mm | - mm |
| Garantie persoane juridice | 12 luni | 12 luni |
| Garantie persoane fizice | 24 luni | 24 luni |
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review