: Vineri 29 Mai - Marti 2 IunEficienta ridicata de frezare datorita puterii de intrare de 2000 W.
Viteza de taiere constanta, datorita functiei de turatie constanta.
Configurare continua si precisa datorita mecanismului sau de reglare micro-fina a adancimii.
Functionare mai lina cu o suprafata de contact mai lunga, de pana la 355 mm, datorita placii de ghidare extensibile.
GOF 20-12 ofera o experienta de frezare lina si consecventa in timpul sarcinilor solicitante de taiere a lemnului de esenta tare, datorita motorului sau de 2000 W si a functiei Constant Speed Electronics.
In plus, intregul sistem este tinut ferm pe loc datorita designului robust al sculei, ceea ce duce la o functionare mai lina, si mecanismului de reglare micro-fina a adancimii, care ajuta la configurarea continua si precisa.
Manerele ergonomice inclinate, cu suprafata aderenta moale, ajuta la minimizarea oboselii.
Masina de frezat GOF 20-12 este ideala pentru frezare de mare putere.
Indiferent daca tai caneluri adanci, fante sau lamele in lemn de esenta tare, lucrezi cu inele de copiere, tai placaj la nivel sau creezi profiluri detaliate de muchii, aceasta scula este suficient de versatila pentru a le face pe toate.
GOF 20-12 dispune de selector rapid in stanga si comutator de pornire/oprire a blocarii pe manerul din dreapta, o parghie pentru taiere in adancime usor accesibila si adaptoare de aspirare a prafului specifice sarcinii, atat pentru frezarea suprafetelor, cat si a marginilor.
GARANTIE
Pentru toate sculele Profesionale de la Bosch ai garantie extinsa la 3 ani, indiferent ca esti persoana juridica sau fizica. Produsele vin in mod normal cu 12/24 luni perioada de garantie.
Pentru a activa GRATUIT garantia extinsa trebuie sa intri pe site-ul Bosch si sa completezi formularul cu datele produsului.
Detalii complete gasesti AICI.
RETUR
Nu esti sigur daca ai ales produsul potrivit? Vrei sa il vezi si sa il simti inainte?
Nicio problema!
Detalii complete gasesti AICI.
SERVICE
Uneltele tale sunt mereu in lucru.
Pentru a fi sigur ca nu te vei opri reteaua nationala Bosch Service ofera reparatie in garantie rapid, comod si simplu.
Garantia este pick and return si gratuita: chemi curierul, acesta preia produsul, este dus la service, problema remediata si apoi produsul se intoarce la tine.
Detalii complete gasesti AICI.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Adancime de frezare | 80 mm |
| Putere | |
|---|---|
| Putere nominala | 2000 W |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | 4 m/s2 |
| Turatie la mers in gol | 25000 rpm |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Bucsa | 8, 12 mm |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | NU |
| Turatie reglabila | DA |
| Reglaj fin | DA |
| Ghidaj fin | NU |
| Led iluminare | NU |
| Talpa cu reglaj 45 grade | NU |
| Pornire lina | NU |
| Turatie constanta | DA |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | 1 set de bucse de prindere, 12 mm 1 adaptor pentru aspirarea prafului la margini 1 set de bucse de prindere, 8 mm 1 cheie tubulara dubla, 17/24 mm 1 ghidaj paralel 1 adaptor pentru inel de copiere Inel de copiere 17 mm 1 rola de ghidare 1 dorn de centrare 1 adaptor pentru aspirarea prafului |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 6.3 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 105 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Racord pentru sistemul de aspirare a prafului |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review