Vibrator robust si puternic pentru beton cu acumulator, pentru consolidare constanta si eficienta.
Putere fara cablu la frecvente inalte: motorul de la cap ofera pana la 11.600 vpm fara sarcina si 10.600 vpm sub sarcina.
Adaptate pentru aplicatii pe suprafete plate: lance de 0,65 m cu optiuni de cap de 50 mm sau 59 mm pentru placi si placi de baza.
Reducerea tensiunii in timpul utilizarii: manerul decuplat minimizeaza vibratiile mana-brat pentru un confort mai mare.
Robust si de incredere: protectia IP67 si masurile de protectie termica asigura durabilitatea la lucrari dificile.
Folosirea unui vibrator pentru beton de obicei te obliga sa folosesti convertoare de frecventa si cabluri incalcite peste tot pe santier.
It limiteaza flexibilitatea, te incetineste si creeaza pericole de impiedicare.
Pe langa asta, trebuie sa schimbi intre lungimile lancei si marimea capului pentru diferite lucrari.
Cand consolidezi incarcaturi mari de beton, ai nevoie de o solutie puternica care sa nu compromita eficienta sau confortul.
Aici intervin vibratoarele fara cablu pentru beton PRO GDI50-65D si PRO GDI59-65D, de inalta frecventa.
Cu designul motorului in chiulasa, ofera o consolidare puternica si constanta la o viteza de 11.600 vpm fara sarcina si peste 10.600 vpm sub sarcina.
Poti alege intre doua dimensiuni ale capului (50 mm sau 59 mm) si sa te bazezi pe lancea scurta de 0,65 m pentru aplicatii pe suprafete plate, cum ar fi placile de baza si placile.
Manerul decuplat reduce vibratiile mana-brat, in timp ce constructia robusta IP67 si protectia termica mentin scula ta fiabila si durabila la fiecare lucrare.
Iar cand esti asociat cu GPU18V2DI si PRO GBP100, primesti un sistem modular cu feedback haptic care te tine la curent cu starea acumulatorului, astfel incat sa ramai in control.
PRO GDI50-65D si PRO GDI59-65D sunt folosite pentru consolidarea betonului, indepartand bulele de aer din betonul turnat pentru a creste durabilitatea si rezistenta in aplicatii pe suprafete plate, cum ar fi placi de baza, podele sau placi.
Compatibil incrucisat cu urmatoarele scule: GPU18V2DI , PRO GBP100.
GARANTIE
Pentru toate sculele Profesionale de la Bosch ai garantie extinsa la 3 ani, indiferent ca esti persoana juridica sau fizica. Produsele vin in mod normal cu 12/24 luni perioada de garantie.
Pentru a activa GRATUIT garantia extinsa trebuie sa intri pe site-ul Bosch si sa completezi formularul cu datele produsului.
Detalii complete gasesti AICI.
RETUR
Nu esti sigur daca ai ales produsul potrivit? Vrei sa il vezi si sa il simti inainte?
Nicio problema!
Detalii complete gasesti AICI.
SERVICE
Uneltele tale sunt mereu in lucru.
Pentru a fi sigur ca nu te vei opri reteaua nationala Bosch Service ofera reparatie in garantie rapid, comod si simplu.
Garantia este pick and return si gratuita: chemi curierul, acesta preia produsul, este dus la service, problema remediata si apoi produsul se intoarce la tine.
Detalii complete gasesti AICI.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Vibratii la mers in gol | 11600 vbr/min |
| Diametru ac | 50 mm |
| Lungime maxima lance | 0.65 m |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | 10.1 m/s2 |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | NU |
| Motor fara perii | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Lance vibratoare inclusa | DA |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 7.6 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 90 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Inaltime: 238 mm Lungime: 1212 mm Latime: 98 mm Pana la forta centrifuga: 3000 N Lungime furtun: 0.65 mm Lungime cablu: 1 m Protectie: IP67 Vibratorul pentru beton este alimentat de PRO GPU18V2DI |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review