Acest produs face parte din campania MAREA ECHIPARE 2026*. Profita de super oferte pana pe 2 iunie si echipeaza-ti atelierul.
: Miercuri 27 Mai - Joi 28 MaiDiscul de taiere Expert for Stone ofera performante inalte de taiere a pietrei, cu siguranta maxima.
Discul este compus din rasini si carburi de silicon de inalta calitate, fiind special conceput pentru prelucrarea pietrei, cu rezultate impresionante.
Tesatura din fibra de sticla, de mare precizie a discului asigura un nivel inalt de stabilitate si siguranta la taiere.
Recomandat pentru a taia piatra. Este compatibil cu polizoare unghiulare.
Discurile de taiere Bosch respecta cerintele maxime de siguranta, cum ar fi EN 12413, FEPA si oSa.
Specificatie: C 24 R BF
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru disc | 115 mm |
| Domeniu de folosire | piatra |
| Diametru de prindere | 22.2 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime disc | 2.5 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Profil disc: convex |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review