Scula puternica cu acumulator indeparteaza depunerile persistente de frunze.
Motorul fara perii asigura indepartarea eficienta a murdariei in conditii dificile de lucru.
Sistemul de control variabil al turatiei permite selectarea puterii optime, nivelului de zgomot si timpului de functionare.
Lucru fara efort datorita greutatii reduse si designului echilibrat.
Jetul de pulverizare evantai cu reglare axiala indeparteaza depunerile persistente de pe suprafetele tari, neuniforme sau ude.
Tehnologie Syneon pentru putere optima sau rezistenta maxima, dupa cum este necesar.
36V POWER FOR ALL - Acumulatorul pentru toate sculele Bosch Home & Garden de 36 V.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Debit de suflare | 780 m3/h |
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Functie de aspirare | NU |
| Viteza maxima flux de aer | 200 km/h |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | 2.5 m/s2 |
| Turatie la mers in gol | - rpm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 36 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 acumulatori |
| Dotari | |
|---|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
| Motor fara perii | DA |
| Turatie reglabila | DA |
| Pornire lina | NU |
| Indicator descarcare acumulator | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 2.8 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 98 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Dimesiuni(Lxlxh): 510x254x310 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review